הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ז'סוס: "חייבים להבקיע עם מסירות כאלה"

חלוץ סיטי החמיא לברנרדו סילבה על הבישול האדיר. מעורב בשער כל 20 דקות באלופות העונה. פפ: "הלכנו אחורה אחרי השער הראשון, אבל הגנו כקבוצה והרווחנו את הניצחון הזה ואת ראשות הבית"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  25.11.21 - 23:59

מנצ'סטר סיטי חוגגת אחרי 1:2 גדול היום (שלישי) על פריז סן ז'רמן שהבטיח לה, בשנה החמישית ברציפות, את ראשות הבית באלופות ואת היותה מדורגת בשמינית הגמר. הסיטיזנס של פפ גווארדיולה יכולים להיות מרוצים ממשחק בו שלטו בכדור, הגיעו למצבים ובסופו של דבר ניצחו כדי להפוך את המשחק האחרון לאחד לפרוטוקול.

גבריאל ז'סוס, שהבקיע ובישל, החמיא לחבריו: "יש לנו הרבה שחקנים שיכולים לעזור לקבוצה, כולם רוצים למסור. אני יודע שברנרדו סילבה איכותי. תרמתי לקבוצה ואני רוצה לעשות את זה כל משחק. זה היה כדור נהדר, הייתי חייב להבקיע". ז'סוס היה במשך 79 דקות בלבד על המגרש בליגת האלופות העונה, אבל הבקיע שלושה שערים ובישל אחד נוסף.

ברנרדו סילבה עצמו, שנבחר לאיש המשחק של סיטי, דיבר: "הגבנו נהדר אחרי שספגנו. אם נותנים מרווח לליאו מסי, ניימאר וקיליאן אמבפה הם יצרו מצבים. היה מתסכל בחצי הראשון כי הרגשתי שאנחנו שולטים במשחק. לחצנו גבוה, שלטנו בכדור אבל לא הבקענו. אני שמח שעלינו מראשות הבית, העיקר שעלינו". סיטי תפגוש במחזור הבא בליגה את ווסטהאם, ובמחזור האחרון באלופות את לייפציג.

פפ גווארדיולה החמיא: "תקפנו במרחבים הפתוחים וברנרדו סילבה נתן משחק איכותי, זאת פשוט הטכניקה הנכונה. הוא משחק בקצב הנכון ומסר ברגע הנכון בשביל לתת לחבר לקבוצה בישול נפלא. היינו בסכנה כשהכדור היה אצלם בשליש השלישי, אחרי השער שלהם הלכנו אחורה ל-5-10 דקות. זה היה ערב נהדר בשבילנו והרבה בזכות האנשים שהגיעו ותמכו בנו".

פפ המשיך: "בפיגור 1:0 היינו חייבים להמשיך. ידענו שתיקו יהיה טוב לנו אבל ניצחנו, פריז טובה מקדימה ועשינו הגנה כקבוצה. נלחמנו, שיחקנו משחק טוב ובפעם החמישית או השישית ברציפות מנצ'סטר סיטי בשמינית הגמר. ברכותיי לשחקנים, היו נהדרים והרוויחו בצדק את הניצחון הזה".