הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"השלימה את הנקמה": ריאל קוצרת שבחים

קרבאחל החמיא: "קרוס, מודריץ' וקאסמירו הטובים בעולם"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  25.11.21 - 00:15
תחילת כתבה

הניצחון אתמול (רביעי) של ריאל מדריד 0:3 על שריף טירספול מציג את גרף ההתקדמות של הקבוצה מתחילת העונה, ועד עכשיו. ההפסד 1:2 לשריף בחודש ספטמבר סימן את חוסר היציבות של המדרידאים בשבועות הראשונים לעונת 21/22, אך החניכים של קרלו אנצ'לוטי המשיכו לבנות את הביטחון שלכם, שיהיה משמעותי מאוד לשלב השמינית.

ב"מארקה" נכתב": "ריאל השלימה את הנקמה", וב"אס" סיכמו את הערב עם המשפט: "ריאל לקחה את המשחק ברצינות, והשלימה את המשימה שלה. אמנם לא היו מדובר בבית ספר לכדורגל, אך זה היה בית ספר להימנעות מסיכונים". ב"אל פאיס" ציינו לשבח את הכובשים: "דויד אלאבה, טוני קרוס וכרים בנזמה היו גיבורי הניצחון שהבטיחה את ההעפלה".

קרלו אנצ'לוטי, התייחס לרכש מבאיירן מינכן, שהוחלף ועורר דאגה בספסל של המדרידאים: "אלאבה חש חוסר נוחות, אבל לא מדובר במשהו רציני, אנחנו מקווים שהוא יוכל לשחק כבר מול סביליה בליגה במחזור הקרוב", בנוסף, המאמן האיטלקי שיבח את שחקני חוליית הקישור שלו: "אם טוני קרוס מרוצה, אני מרוצה. קרוס, לוקה מודריץ' וקאסמירו פשוט מדהימים".

דני קרבאחל, שיתף שהחוויה לשחק במולדובה הפכה להרבה יותר נסבלת בזכות שלוש הנקודות: "זה מקום קר, אבל תוצאה כמו הערב הפכה את המשחק לנסבל", המגן הספרדי גם היה שותף למחמאות לשחקני חוליית הקישור: "קאסמירו, קרוס ומודריץ הטובים בעולם.הם הוכיחו את זה בכך שהם הכתיבו את הקצב במשחק". מצטיין המשחק, טוני קרוס, אמר בסיום: "אני שחקן קבוצתי, וזה חיוני שכולנו עבדנו כקבוצה. במחצית השנייה היינו צריכים להתאמץ יותר כדי לייצר מצבים, ואני שההזדמנות שלי נכנסה פנימה".

— OptaJose (@OptaJose) November 24, 2021