הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"טורניר קטן": יורגן קלופ הסעיר את אפריקה

מנג'ר ליברפול ספג מתקפה: "מגיעה לכל היבשת התנצלות"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  25.11.21 - 12:06

מוחמד סלאח, סדיו מאנה ונאבי קייטה - לליברפול יש מספר שחקנים אפריקאים בולטים שעשויים להוביל אותה לזכייה באליפות אנגליה ובליגת האלופות, אבל למשך חודש אחד היא תיאלץ להסתדר בלעדיהם. אליפות אפריקה, שתצא לדרך בין ה-9/1 ל-6/2, "תגזול" מהמייטי רדס את שני הסקוררים העצומים שלה, מה שמוביל לתסכול רב בקרב יורגן קלופ ומתברר שהחל מאתמול (רביעי) גם לתקרית שהסעירה את אפריקה.

במסיבת העיתונאים אחרי ה-0:4 של ליברפול על ארסנל, בו סלאח ומאנה כיכבו, התייחס קלופ לחודש הקשה שצפוי לעבור על ליברפול אחרי שנשאל על העובדה שאין יותר פגרות נבחרת עד לחודש מארס (מלבד אליפות אפריקה). "בינואר מחכה לנו טורניר קטן באפריקה, אז אני לא יכול לחכות לזה", הכריז המנג'ר הגרמני והכעיס יבשת שלמה.

"לקלופ צריך להיות יותר כבוד לאליפות, אני בספק שמאנה וסלאח חושבים שהיא קטנה. אולי זה לא נוח לליברפול, אבל השחקנים שמגיעים אליה נותנים הכל", כתב עיתונאי בכיר. במסע"ת שלאחר ה-0:2 מול פורטו באלופות, עלה בשיחת זום עיתונאי אפריקאי שתקף את קלופ חזיתית: "זה עלבון לשחקנים ולאוהדים, לאנשים ביבשת ואני חושב שאתה חייב ליבשת התנצלות".

קלופ ניסה להסביר: "לא התכוונתי לזה כך, אני לא מבין מדוע הבינו את זה ככה. זה לא היה במחשבה שלי בכלל לדבר על הטורניר בצורה כזו. אם הייתם רואים את המסע"ת כמו שצריך, הייתם מבינים שזו לא הייתה הכוונה. זה טורניר גדול ואנחנו אפילו מפסידים את השחקנים שלנו בשבילו".