הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

החשש בצ'לסי: לא מחוסנים לא ייכנסו לצרפת

בשל החוקים במדינה, האנגלים עלולים להחסיר שחקנים במפגש נגד ליל באלופות. בעבר, טוכל סירב לחשוף מי בקבוצתו לא התחסן

  18.01.22 - 12:39
שחקני צ'לסי באימון (Getty)
שחקני צ'לסי באימון (Getty)

אם תשאלו לא מעט אוהדי כדורגל באנגליה, צ'לסי יצאה סופית ממרוץ האליפות ביום שבת אחרון בעקבות ההפסד 1:0 למנצ'סטר סיטי. הבלוז רחוקים פער של 13 נקודות מהמוליכה, ולא נראה סביר כי יצליחו לסגור פער דו ספרתי מסיטי, שכמעט ולא שומטת נקודות.

אבל צ'לסי למי ששכח, היא גם אלופת אירופה, והיא בוודאי שואפת לשמור על התואר ולהפוך בסך הכל למועדון השני אי פעם שזוכה בתואר שנתיים ברציפות. הדרך שלה לשם תתחיל בחודש הבא, במפגש כפול נגד ליל הצרפתית בשמינית הגמר, אך במועדון חוששים שלא כל השחקנים יעמדו לרשותם.

הסיבה, בוודאי לא תופתעו לשמוע, היא הקורונה. בצל פרשת ג'וקוביץ' ואליפות אוסטרליה, בצרפת הבהירו שהתנאים הוקשחו וספורטאים לא מחוסנים לא ייכנסו למדינה. זה ישפיע באופן ישיר גם על הבלוז, שכן בסגל שלהם ישנם שחקנים לא התחסנו.

במועדון לא חושפים את השמות, אך לפני כחודש כאשר נשאל בנושא, אמר תומאס טוכל: "אני לא רוצה להצביע על אנשים ולרדוף אותם. זאת הבחירה שלהם אם להתחסן או לא. אי אפשר להכריח שחקנים לעשות את זה, ואני לא אשנה את דעתי בנוגע לכך. אני מחוסן, אבל יש לנו גם שחקנים שהתחסנו ונדבקו בקורונה. בואו נשאיר את זה לרופאים".

במידה והחוקים בצרפת יישארו כפי שהם עד החודש הבא, והמשחקים לא יזוזו למגרשים נייטרלים כפי שמספר דיווחים טענו, הבלוז יעמדו בפני פלונטר שבו גם יחסרו שחקנים בסגל, וגם למעשה יחשפו את מי שלא התחסן.