הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אמבפה בסגל לריאל: "הכל מעיד על כך שישחק"

פוצ'טינו על מצבו של הכוכב. ניימאר: "יש לי הרבה זכרונות טובים מהברנבאו"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  08.03.22 - 09:03

בפריז סן ז'רמן יכולים להירגע? כוכב הקבוצה, קיליאן אמבפה, נכלל בסגל הקבוצה למשחק מחר (רביעי) בשמינית גמר ליגת האלופות נגד ריאל מדריד. כזכור, הכוכב נפצע אתמול באימון, לאחר שאידריסה גיי דרך על רגלו, אך עבר צילום ששלל שבר בקרסול. במסיבת העיתונאים של הפריזאים לפני המשחק, פוצ'טינו התייחס למצבו של הכוכב: "דיברתי איתו והוא מרגיש טוב. באותו זמן כאב לו מאוד, אבל הכל מעיד על כך שישחק מחר".

פוצ'טינו התייחס גם לגישה של התקשורת במדינתו לקראת הגומלין מול הספרדים: "התקשורת במדריד מדברת על העפלה לשלב הבא. אנחנו אלה שבאים עם יתרון ועדיין אנחנו מדברים רק על השלילי. הם אומנם זכו במפעל הזה 13 פעמים, אבל אנחנו לא מפחדים".

גם ניימאר הגיע למסיבת העיתונאים של הפריזאים. הכוכב הברזילאי התייחס למשחק ונזכר ברגעים הגדולים שלו בבירת ספרד: " יש לי הרבה זכרונות טובים מהברנבאו. הבקעתי ובישלתי שם שערים והמשחק שם הוא מיוחד מאוד עבורי. חיכיתי לשחק מולם, זה מהמשחקים שלא חוזרים ואני אתן 100 אחוז כדי שנעפיל לשלב הבא".

המפגש בין אמבפה לריאל עומד, כמובן, גם בצל השמועות על מעבר אפשרי של החלוץ בקיץ הקרוב למדריד. החלוץ מסיים חוזה, וריאל נחשבת למועמדת הבכירה ביותר להחתים אותו, למרות דיווחים הולכים ומתרבים על האפשרות שפ.ס.ז' תנסה בכל זאת להשאיר אותו בקבוצה.