הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"דונארומה וניימאר התקוטטו בחדרי ההלבשה"

דיווח בארגנטינה: הברזילאי זעם על הטעות של שוער פ.ס.ז' מול ריאל מדריד

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  10.03.22 - 06:40

עוד סממן להתפרקות של פ.ס.ז'? לצד ההתפרצות האלימה של בעלי הקבוצה, נאסר אל חלאיפי והמנהל המקצועי לאונרדו כלפי צוות השיפוט, לפחות על פי דיווחים בארגנטינה - האלימות הגיעה גם אל תוך הקבוצה. בסיום המשחק אמש (רביעי) בסנטיאגו ברנבאו מול ריאל מדריד, השוער ג'אנלואיג'י דונארומה והחלוץ ניימאר רבו, במה שהגיע גם לתגרת ידיים.

הסיבה היתה שער השוויון שספג דונארומה מרגליו של כרים בנזמה בדקה ה-61, שהחל מאיבוד כדור של האיטלקי (בפ.ס.ז' גם טענו שנעשתה עבירה עליו מצידו של בנזמה), מה שהוביל לזעם של הברזילאי על האיטלקי הצעיר, שהגיע רק הקיץ ממילאן. האיטלקי בתגובה הזכיר לניימאר את איבוד הכדור שלו, שהוביל לשער השני. מהר מאוד התחממו העניינים בין הצדדים, ולאחר התערבות של יתר השחקנים - הצדדים נרגעו.

כזכור, אתמול הסתיימה העונה האירופית של פאריס - לאחר הפסד 3:1 לריאל מדריד בשמינית הגמר. הצרפתים הובילו 0:1 משער של קיליאן אמבפה, אך נכנעו לשלושער של כרים בנזמה - מה שקבע כי למרות ההשקעה הגדולה בקיץ, פ.ס.ז' תסיים גם את העונה הנוכחית ללא זכייה בליגת האלופות. תסכול גדול התפתח בעקבות האירוע, תסכול - שלפחות על פי הדיווחים - הוביל גם לתקריות בתוך הקבוצה.