הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"פ.ס.ז' תיפטר מניימאר כבר בקיץ הקרוב"

העיתונאי רומן מולינה הטיל פצצה: "עובדים במועדון שמחו מההפסד באלופות"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  11.03.22 - 07:04

נראה שבפריז סן ז'רמן ובכדורגל הצרפתי כולו, לא ישכחו הרבה זמן את משחק שמינית גמר ליגת האלופות נגד ריאל מדריד. כעת, נראה כי המועדון סימן את מי שצפוי לשלם את המחיר הגבוה על הכישלונות ההולכים וחוזרים של הצרפתים בזירה האירופית.

"פ.ס.ז' ובעליה מקטאר רוצים להיפטר מניימאר בקיץ הקרוב", סיפר העיתונאי חושף השערוריות רומן מולינה. כזכור, הברזילאי קושר בעבר לברצלונה מספר רב של פעמים, כשייתכן שמעבר שכזה יוכל להבשיל בשל אי רצונה המסתמן של קבוצתו להחזיק בו יותר.

מעבר להפסד הכואב 3:1 להתפרקות המנטלית ולבעיות עם ניימאר, את תשומת הלב "גנבו" בסיום הבעלים נאסר אל חלאיפי והמנהל המקצועי לאונרדו, שהתפרצו על שופטי המשחק, ועל פי עדי דו"ח השופט התנהגו באלימות של ממש.

על פי רומן מולינה, שחשף לא מעט שערוריות בכדורגל הצרפתי, בסביבתו של אל חלאיפי לא הופתעו מהתקף הזעם שלו אחרי ההדחה מליגת האלופות, מאחר שזו לא הפעם הראשונה ושהוא נוטה לכעוס בקלות ואף מתקשר לעובדי המועדון בשעות הקטנות של הלילה על מנת להפעיל עליהם לחץ.

עוד נטען כי עובדים במועדון שמחו מההפסד לריאל מדריד, זאת בעקבות האווירה הרעה במועדון והיחס הנורא לו עובדים זוכים, וחלקם אף ספגו יריקות מאדם מסביבתו של אל חלאיפי: "אם אוהדי פ.ס.ז' ידעו 5% ממה שקורה במועדון שלהם, אף אחד לא היה הולך יותר לפארק דה פראנס".

במקביל, פורסם שאל חלאיפי זומן לקטאר כדי להיפגש עם האמיר ובעלי הקבוצה, שייח תמים בן חמד אאל ת'אני, בעקבות ההדחה מליגת האלופות.