הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"בלתי ניתן לצפייה. זה כדורגל פשוט מביך"

מרקו ואן באסטן, אגדת נבחרת הולנד, תקף את סימאונה: "עדיף להעביר ערוץ"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  11.04.22 - 13:56

(בנגן שלמעלה: תקציר ה-1:0 של אתלטיקו מדריד מול מנצ'סטר סיטי)
"האוטובוס" של דייגו סימאונה ממשיך להכות גלים. אחרי שמערך ה-"5-5-0" של אתלטיקו מדריד ב- 1:0 מול מנצ'סטר סיטי בשבוע שעבר הפך לאחת משיחות היום בכדורגל העולמי, נראה כי ישנם כאלו שמסרבים להורידו מסדר היום.

אחד מאלו שיצאו באופן פומבי נגד שיטת המשחק של המאמן הארגנטיני הוא אגדת העבר מרקו ואן באסטן. להולנדי היה הרבה מה לומר על הדרך בה שיחה אתלטיקו מול האלופה האנגלית. ובואו נאמר זאת בעדינות: הוא לא חס עליה.

"כשמשחקים כך, צריך לבטל את חוק הנבדל. זה פשוט בלתי ניתן לצפייה. לא רק שכמעט בלתי אפשרי לכבוש נגד קבוצה כזאת, זה מתסכל. מביך לראות כדורגל כזה", אמר ואן באסטן.

אך זה לא היה הסוף. "עבור מי שצופה במשחק שכזה, הדבר ההגיוני ביותר עבורו יהיה להעביר ערוץ ולראות סרט במקום כדורגל", הוסיף ואן באסטן, "אני לא מאשים אף אחד. המאמן יכול להציב את הקבוצה שלו איך שהוא רוצה אבל אי אפשר לצפות בזה. אני לא מאמין שיש קבוצה בה השחקנים משחקים 90 דקות כשכולם מאחורי הכדור ורק מגינים".

לסיום, התייחס אגדת העבר לצמד הכוכבים של אתלטיקו מדריד, תוך המשך הביקורת הנוקבת כלפי סימאונה: "ז'ואאו פליקס ואנטואן גריזמן עולים יחדיו 300 מיליון יורו, הם חלוצים. אבל הם נדרשו להגן במשך 90 דקות ולא נגעו בכדור"