הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

נגלסמן התאכזב ממולר: "היה חייב לכבוש"

חלוץ באיירן התנצל אחרי ההדחה: "אין לי מילים". בגרמניה נפרדו: "ייאוש"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  13.04.22 - 07:36

באיירן מינכן הודחה אתמול (שלישי) מליגת האלופות אחרי 1:1 מול ויאריאל. הגרמנים היו טובים יותר, אך שער בדקה ה-88 הדיח אותם מהמפעל בעקבות מתפרצת שאולי הייתה ההתקפה היחידה של הצוללת הצהובה במשחק. בסיום, עיתוני גרמניה מיהרו לסכם תקופה בה באיירן מינכן, לשיטתם, הייתה חלק מהטופ האירופי הבכיר.

 • סנסציה! צפו בויאריאל מעפילה לחצי גמר ליגת האלופות
 • שאלת לבנדובסקי: היום שאחרי ההדחה בבאיירן
 • "אמונה מזיזה הרים": המונולוג של מורנו
 • מאמן באיירן מינכן, יוליאן נגלסמן, התאכזב מאוד מההדחה המפתיעה והעביר ביקורת מפתיעה על כוכבו. "תומאס מולר היה חייב לכבוש מהמצב שהיה לו, לא זוכים בהרבה כאלו", אמר הגרמני והוסיף, "היינו מאוד אינטסיביים כבר מהפתיחה, קשה לייצר מצבים מול הגנה שעומדת כל כך נמוך".

  הבלוג "באיירן מינכן בלתי ניתנת לשבירה" נפרד: "זאת לא הייתה טקטיקה. לא שינוי במערך או משהו כזה. זאת קבוצה נהדרת שלא עשתה שום דבר נהדר בסוף של תקופה. תקראו לזה מיצוי או דעיכה טבעית. זה עצוב, הייתה תקופה מדהימה. ככה זה בחיים. אתה מפספס רגעים. זה אנושי. יהיו הרבה שינויים בקיץ, באיירן תבנה מחדש".

  "בסוף הם חייבים לרוץ, אבל ריצות לא מובילות לתארים. שערים כן", נכתב ב-SZ הגרמני. "כולם ציפו שבאיירן תדרוס, כמו ה-1:7 מול זלצבורג, אבל זה לא קרה. הם היו חלשים בחצי הראשון, גרמו לנו להרגיש שהם מייצרים משהו גדול ואז לא עשו את זה. התוצאה הייתה 1:1. השחקנים שלו לא ידעו לאן לרוץ, נגלסמן ניסה לשנות את השיטה בצורה קיצונית וזה לא עבד".

  ה"בילד" תקף: "ייאוש בבוואריה. הצוללת הצהובה הטביעה את באיירן בדקה האחרונה. זה היה ערב מריר מאוד, בסופו של דבר האאוטסיידר הדיח אותם. הבעיטה היחידה לשער של מנואל נוייר נכנסה. ויאריאל הדהימה עם מתפרצת מאוחרת, ההופעה של לבנדובסקי הייתה רעה. הוא לא בעט לשער במחצית הראשונה, קיבל צהוב והיה קרוב מאוד לאדום".

  ה-"11Freunde" התייחס גם הוא: "ציפינו ל-0:5, זה לא קרה. בסוף היה 1:1 וזה הגיע לבחורים מספרד ששיחקו חכם, ניהלו את השעון והשיגו את התוצאה שלהם. באיירן ידעו שהמשחק משוחק בזמן אמת? אנחנו לא יודעים. נתראה, מצטערים!".

  בגרמניה העלו את השאלה בקשר לעתיד הכלכלי של הקבוצה. רצף הכישלונות באלופות, בה הקבוצה הגיעה לחצי הגמר פעם אחת בלבד בארבעת העונות האחרונות, הוביל לעזיבת מספר ספונסרים ונקודה זו הועלתה מחדש בעקבות האכזבה מול ויאריאל.

  תומאס מולר התייחס: "היינו צריכים לעלות, אני לא יודע מה להגיד. בלי המשחק הראשון הגיע לנו, היינו טובים יותר".