הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בהשראת הביטלס: ההכנות של בנפיקה לליברפול

22:00: הפורטוגלים ינסו למחוק פיגור 3:1. וגם: הטיפ של קלופ לאורחת

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  13.04.22 - 13:42

המזל יהיה לצידה? בנפיקה תגיע הערב (22:00, ישיר ב-5PLUS) לאנפילד לאחד המשחקים הקשים ביותר שיש לכדורגל האירופי להציע - מפגש נגד ליברפול. כשהיא בפיגור 3:1 מההתמודדות בשבוע שעבר, יקוו הפורטוגלים לעשות את הבלתי יאמן מול המכונה של יורגן קלופ.

כזכור, במפגש האחרון בין השתיים יצאו "הרדס" עם ידם על העליונה, הודות ל-1:3 משערים של איברהימה קונטה, סאדיו מאנה ולואיס דיאז. שער מצמק של דרווין נונייז הותיר תקווה אחרונה עבור הפורטוגלים, שינסו למחוק פיגור של שני שערים. כזכור, חוק שערי החוץ כבר אינו תקף, גם שגם 0:2 לטובת האורחת מחצי האי האיברי יספיק.

 בעיתונות הפורטוגלית ניסו לדחוף את שחקני בנפיקה בדרך מקורית, כשב"א-בולה" המקומי הראתה כותרת השער את הכיתוב: "All You Need is Luck". מדובר כמובן במשחק מילים על בסיס שירם המפורסם של להקת "הביטלס" "All You Need Love".

מנג'ר ליברפול, יורגן קלופ, הסביר כיצד לדעתו צריכה בנפיקה לעצור את קבוצתו: "מה אני הייתי עושה? הייתי הולך על זה בכל הכוח. הייתי לוחץ אותנו, מנסה להשיג שער מוקדם, אם לא אצליח, להשיג אותו מאוחר יותר. זה מה שצריך לעשות ולזה אנחנו מצפים".

הגרמני המשיך: "לצערה של בנפיקה, היא מגיעה לאנפילד. ובאנפילד היא לא צריכה לשחק נגדנו, היא משחקת נגד כל הקהל. זה מגניב בצורה מסוימת ואנחנו מקווים שנשתמש בזה. אמרתי זאת כמה פעמים בעבר - אנחנו רוצים להיות הקבוצה האחת שאף קבוצה לא תרצה לפגוש".

ההרכב המשוער של ליברפול: אליסון בקר; טרנט אלכסנדר ארנולד, איברהימה קונאטה, וירג'יל ואן דייק, קונסטנטינוס צימיקאס; ג'ורדן הנדרסון, פאביניו, נאבי קייטה; מוחמד סלאח, דיוגו ז'וטה ולואיס דיאז.

ההרכב המשוער של בנפיקה: אודיסיאס ולאכודימוס, ג'ילברטו, ניקולאס אוטמנדי, יאן ורטונגן, גרימאלדו; יוליאן וייגל, אדל טאראבת, רפא סילבה, גונסלו ראמוס, אברטון; דרוווין נונייז.