הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"אנפילד חזר לבלוע את הצוללת הצהובה"

בספרד סיכמו את ההפסד של ויאריאל. אמרי: "היה יכול להיות גרוע יותר"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  28.04.22 - 01:15

אחרי שהדיחה מעצמות כמו יובנטוס ובאיירן מינכן, נראה שהמסע החלומי של ויאריאל בליגת האלופות בדרך לסיום. קבוצתו של אונאי אמרי נכנעה 2:0 לליברפול בתום משחק חד צדדי באנפילד, וספגה מכה קשה במיוחד לקראת הגומלין הביתי ביום שלישי.

"אנפילד חזר לבלוע את הצוללת הצהובה", קראה הכותרת ב'אס'. "ליברפול התעלתה על ויאריאל שלא בעטה לשער". ב"מארקה" נכתב: "ליברפול כבר הייתה יותר מדי. שני שערים שלה במחצית השנייה מחייבים את ויאריאל לשחק מושלם בגומלין".

בסיום המשחק, נוגן באנפילד השיר "Yellow Submarine" של הלהקה המזוהה ביותר עם ליברפול - הביטלס - כמחווה לאוהדים שהגיעו מספרד וצבעו את היציעים שלהם בצהוב. 

הצוללת הצהובה בעטה רק פעם אחת לשער, וגם היא לא הייתה למסגרת, כך שהיא למעשה הציגה את היכולת ההתקפית החלשה ביותר שלה בעידן אונאי אמרי. עם זאת המאמן סיכם: "אנחנו יודעים שהם עדיפים וטובים יותר, אבל אנחנו יודעים שאנחנו יכולים להתחרות בה והיום לא עשינו את זה".

"זה יכול היה להיות יותר גרוע", הודה אמרי. "נצטרך לגרום לזה להיות שונה בגומלין ונשחק עם מה שיש לנו. אנחנו יכולים לחייך כי אנחנו בחצי הגמר ושער אחד יכול להחזיר אותנו לחיים".

גם בלם הקבוצה פאו טורס המשיך ברוח הדברים: "נענשו על הטעויות הבודדות שלנו. במחצית הראשונה התמודדנו טוב, אבל בשנייה קצת נדרסנו. אנחנו חוזרים הביתה עם הפסד, אבל מאמינים בעצמנו. אם נבקיע ב-10 הדקות הראשונות נחזור לחיים. תגידו לאוהדים שלנו שבשבוע הבא זה יהיה אחרת, נהיה שוב עצמנו. הראינו נגד באיירן שזה יכול להיות סיפור אחר לגמרי. אנחנו עדיין בטוחים שננצח".