הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

סלאח: "אני הכי טוב, באים לנקום בריאל"

כוכב ליברפול סיפר: "זוכר את הגמר מולם כאילו זה היה אתמול"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  13.05.22 - 12:51

לליברפול נותרו עוד ארבעה משחקים בלבד עד לסיום העונה, אך כל אחד מארבעת המשחקים האלו הוא גמר בפני עצמו. מעבר לשני המשחקים שנותרו בליגה, שם הם צריכים לקוות לנפילה של מנצ'סטר סיטי, למייטי רדס נותרו שני גמרים - גמר ליגת האלופות מול ריאל מדריד שיערך ב-28 במאי וגמר הגביע האנגלי מול צ'לסי מחר בערב.

רגע לפני הגמר מול האקסית, הכוכב הגדול של יורגן קלופ, מוחמד סלאח, דיבר לביין ספורטס: "אם אתה משווה אותי לכל שחקן אחר בעמדה שלי, לא רק בקבוצה אלא בכל העולם, אתה תמצא שאני השחקן הכי טוב", התחיל המצרי, "אני תמיד מרוכז בעבודה ומנסה לעשות הכי טוב והמספרים שלי הם ההוכחה הכי טובה לזה".

סלאח, שכבש העונה 22 שערי פרמייר ליג, בישל עוד 14 והוסיף לזה גם שמונה שערים בליגת האלופות, דיבר גם על העבר לקראת משחק הגמר מול צ'לסי: "לפני 2018, היו כאלו שאמרו שאני לא יכול לעשות שום דבר אחרי שעזבתי את צ'לסי, אבל המשכתי ועשיתי דברים נהדרים. אני חושב באופן חיובי ומנסה להיות בדרך הנכונה". 

בעוד 15 יום בדיוק תעלה ליברפול למשחק בפארק דה פראנס, שבו היא תנסה לנקום בריאל מדריד על ההפסד ב-2018, שבו סלאח הוחלף בשלב מוקדם לאחר הפציעה שנגרמה ע"י סרחיו ראמוס: "אני זוכר את הגמר האחרון מול ריאל מדריד כאילו זה היה אתמול. אנחנו מוכנים ומקווים להשלים את הנקמה בגמר הקרוב", אמר המצרי.