הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בנזמה: "אמבפה? לא זמן לדברים הקטנים"

שחקני ריאל דיברו לפני גמר האלופות: קרוס, הזאר, קורטואה, רודריגו ועוד

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  24.05.22 - 17:22

ריאל מדריד תשחק בשבת הקרובה מול ליברפול בגמר האלופות, בו הבלאנקוס ינסו לזכות בגביע ה-14 בתולדותיהם. לפני המשחק השחקנים השונים של הקבוצה, מכרים בנזמה ועד לאחרון הנערים, דיברו בניסיון להפיג מתח לקראת ההתמודדות.

כרים בנזמה אמר: "הסטורי של טופאק? לא התייחסתי לאמבפה, הוא לא בגד בי. כל אחד עושים מה שהם רוצים, אם אני רוצה להעביר למישהו הודעה אדבר איתו ישירות. לא הזמן לדבר על אמבפה, אנחנו בגמר האלופות. נתעסק בזה. ויניסיוס יכול לנצח את גמר ליגת האלופות לבד, הוא אחד מ-5 השחקנים הטובים בעולם. הוא צריך להיות מרוכז יותר. איך ננצח את ליברפול? נבקיע יותר מהם".

מרסלו התייחס לעתידו: "אני רוצה להשאר בריאל מדריד. אפגוש אחרי גמר האלופות את ההנהלה של ריאל ונחליט ביחד".

טוני קרוס הסתכל בגאווה על הדרך: "הדרך שלנו לגמר הייתה שונה, אני לא יכול להסביר אותה במילים. רק אגיד שחשוב להאמין".

אדן הזאר ניסה לשמור על אופטימיות: "אני מקווה שלא אפצע יותר. אני רוצה לתת למועדון הכל, אחרי כל מה שקרה לי. אני רוצה לשחק כאן ולזכות בתארים רבים. אני מרגיש טוב".

קאסמירו, אחד שהיה במעמדים בעבר, דרוך: "ריאל לא צריכה אף פעם שחקן ספציפי אחד, היא תלוייה בעצמה. נשחק כאילו זה גמר האלופות הראשון שלנו, תמיד רוצים לנצח".

רודריגו הוסיף: "לא חשבתי שנחזור מול צ'לסי אחרי שהם הובילו מולנו. אנחנו לא יכולים לדבר או לא רוצים לדבר על אמבפה, מתרכזים בגמר האלופות".

טיבו קורטואה הוסיף: "המשחק מול סיטי בברנבאו היה המשחק הגדול ביותר. פנדלים? ראיתי סרטונים של מוחמד סלאח, סאדיו מאנה ואחרים".