הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מייקל אואן משוכנע: "ליברפול תנצח 1:3 או 0:3"

כוכבי העבר בטוחים לקראת ריאל מדריד: "היה להם מזל בכל הנוק אאוט"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  26.05.22 - 18:27

בעוד יומיים, תישמע בפארק דה פראנס שריקת הפתיחה שריקת הפתיחה של אירוע השיא בכדורגל האירופי - גמר ליגת האלופות בין ריאל מדריד לליברפול. בינתיים, בצד האנגלי נראים משוכנעים במיוחד בניצחון אדום בשבת, ושחקני עבר של האדומים אף משוכנים שיהיה משחק חד צדדי.

מייקל אואן, ששיחק בשתי הקבוצות, משוכנע: "אני חושב שליברפול טובה יותר, היא יכולה לפרק את ריאל מדריד. התחזית שלי היא 1:3 או 0:3. אני חושב שהיא יכולה לנצח בצורה מאוד משכנעת, כי היא קבוצת יוצאת דופן וטובה מדי בשביל ריאל מדריד".

"ריאל מדריד הצליחה להגיע לגמר בצורה פנומנלית. אני בטוח שהם חושבים שהשם שלהם כבר על הגביע, אחרי שעלו מהבתים וניצחו את צ'לסי ומנצ'סטר סיטי בצורה מדהימה. אבל אני חושב שלליברפול יש הרבה ניסיון וזה מצוין. הם לא ירצו להיכנס איתם למשחק, כי אני חושב שריאל מדריד היא הקבוצה הכי טובה שיש כשזה נוגע ללנצח משחקים צמודים".

ג'יימי קראגר, שבשונה מאואן שיחק לאורך כל הקריירה בליברפול, טוען גם הוא: "ריאל מדריד לא טובה כמו ליברפול. יש להם בליגת האלופות את אותה כמות הפסדים או יותר של ליברפול לאורך כל העונה. יש להם משהו שיש לנו גם בליברפול, שכשהם בתחתית, הם תמיד מאמינים שהם יכולים לחזור. הם מאמינים ומאמינים שהם יכולים לנצח ובסופו של דבר זה גם קורה".

"היה להם מזל בכל שלבי הנוק אאוט", המשיך בלם העבר. "למרות שהם היו צריכים להיות מודחים. האם זה מזל, רוח קבוצתית, חיבור בין שחקנים או הקהל? מכיוון שזאת ריאל מדריד צריכים להזכיר גם את הגורם האחרון. אבל אם הם ישחקו שוב כמו ששיחקו במשחקים הקודמים, ננצח".

סטיב מקמנמן אומנם מזוהה יותר עם ליברפול, אך זכה  עם ריאל מדריד בליגת האלופות פעמיים. הוא בחר הרכב משותף של שתי הקבוצות, שתשעה שחקנים ממנו הגיעו מליברפול: אליסון; טרנט אלכסנדר-ארנולד, וירג'יל ואן דייק, איברהימה קונאטה, אנדי רוברטסון; לוקה מודריץ', פאביניו, ג'ורדן הנדרסון; סאדיו מאנה, מוחמד סלאח, כרים בנזמה.

האם מדובר בשחצנות אנגלית טיפוסית, שראינו לא מעט פעמים לפני רגעי שיא של טורנירים גדולים? או שלכוכבי העבר יש על מה להתבסס? את התשובות, כך או אחרת, נקבל בשבת הקרובה.