הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מאנה חשף: "הייתי על סף חתימה ביונייטד"

הכוכב שיתף שיחה עם קלופ ששינתה הכל. דיווח: באיירן משוכנעת שיצטרף אליה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  27.05.22 - 12:28

הגיעה היישורת האחרונה לפני גמר ליגת האלופות. מחר (שבת, 22:00, ישיר ב-5SPORT) יפגשו ליברפול וריאל מדריד למשחק אחד על כל הקופה - זכייה בצ'מפיונס. היום (שישי) התבטא כוכב ה"רדס" סאדיו מאנה וסיפר על כך שלא היה רחוק מחתימה בשורות היריבה המרה של קבוצתו.

"אני חייב לספר, הייתי מאוד קרוב לחתימה במנצ'סטר יונייטד. היה לי חוזה שם. הכל היה מסוכם", סיפר הכוכב הסנגלי, "אבל אז חשבתי לעצמי 'לא, אני רוצה ללכת לליברפול'".

לאחר מכן, סיפר מה שיכנע אותו ללכת דווקא לשורות הקבוצה ממרסיסייד. "השתכנעתי להצטרף לפרויקט של קלופ. אני עדין זוכר את הפעם הראשונה שהוא צילצל אליי. ראיתי טלוויזיה. זה היה סרט אקשן - כי אני אוהב סרטים - והוא אמר, 'סאדיו, אני רוצה להסביר לך מה קרה בדורטמונד'", אמר מאנה.

מסתבר כי קלופ רדף אחרי הקיצוני הסנגלי עוד מימיו בדורטמונד. "הוא חשב על להחתים אותי בדורטמונד, אבל מאיזשהי סיבה זה לא הסתדר. הוא ניסה להסבייר לי מה קרה, אבל אמרתי לו 'הכל בסדר, מה שהיה, היה'", חשף מאנה, "סלחתי לו. ואז הוא אמר לי - 'עכשיו אני רוצה אותך בליברפול'".

מאנה המשיך: "אז אמרתי לו 'אוקי, דורטמונד כבר מאחורינו, בוא נתמקד בעתיד'. אז קלופ אמר לי: 'יש לנו פרויקט גדול בליברפול ואני רוצה שתהיה חלק מזה'. אחרי זה הוא שאל אותי על העמדה שאני מעדיף לשחק בה".

הסנגלי סיכם: "קלופ ראה ששיחקתי בסאות'המפטון בצד ימין של ההתקפה, אבל בעבר שיחקתי בשמאל. אמרתי לו שאני מעדיף את צד שמאל, אז הוא אמר 'אבל יש את קוטיניו בשמאל!'. אז אמרתי לו שלא משנה, אשחק בימין. אסתדר בכל עמדה".

בתוך כך, בבאיירן מינכן משוכנעים כי הסנגלי יצטרף לקבוצה מיד לאחר גמר ליגת האלופות, כך מדווחים ב"בילד". אלופת גרמניה תקווה להחתים את הקיצוני ליברפול תמורת סכום העברה של 30 מיליון יורו.