הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אנצ'לוטי: "ההיסטוריה שלנו דחפה אותנו בזמנים קשים"

אנצ'לוטי לקראת גמר האלופות. קורטואה: "הפעם אני בצד הנכון של ההיסטוריה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  27.05.22 - 20:47

ריאל מדריד בפעם ה-14, או ליברפול בפעם ה-7? קרלו אנצ'לוטי בפעם הרביעית בקריירת האימון שלו, או גביע אירופה השני של יורגן קלופ? תשובות לשאלות האלו נקבל מחר (שבת, 22:00), כאשר המייטי רדס יפגשו את הבלאנקוס בפריז, בגמר ליגת האלופות.

מאמן ריאל מדריד, קרלו אנצ'לוטי, שזכה בעבר שלוש פעמים בליגת האלופות, אמר במסיבת העיתונאים: "הגיע לנו להגיע לגמר בגלל כל מה שכבר נאמר בעבר. האיכות הטקטית שלנו, הכישרון, המחויבות. ההיסטוריה של המועדון הזה דחפה אותנו בזמנים קשים. מגיע לנו להיות בגמר, אבל האם מגיע לנו לזכות? נצטרך להוכיח את זה מחר".

אנצ'לוטי דיבר גם על התחושות האישיות שלו לקראת הגמר החמישי שלו כמאמן: "יש לי זכרונות טובים מכולם, גם מ-2005 שם הפסדנו במשחק הכי טוב שלי בגמר. היה לנו זמן להתכונן כמו שצריך, אני חושב שהגענו לנקודה הזאת מוכנים מאוד. אני משוכנע שניתן את הטוב ביותר שלנו".

טיבו קורטואה, לדעת רבים השוער הטוב בעולם, שיכול לזכות בתואר ליגת האלופות הראשון שלו: "לפני שמונה שנים שיחקתי בגמר הראשון שלי והפסדתי. אני מקווה לעשות את זה מחר. זה שונה כשאתה משחק נגד ריאל מדריד, אתה יודע שברגע שאתה מתמודד נגד ריאל בגמר, הם בדרך כלל מנצחים. עכשיו אני בצד הנכון של ההיסטוריה".