הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"בפעם הבאה". העקיצה של מודריץ' לסלאח

רודריגו חשף את מה אמר קשר ריאל מדריד למצרי אחרי גמר ליגת האלופות

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  17.06.22 - 09:06

מוחמד סלאח היה אחד השחקנים המדוברים ביותר לפני גמר ליגת האלופות, לאחר שהביע את הרצון לפגוש את ריאל מדריד בפריז, ולזכות בתואר עם ליברפול כנקמה אישית על הגמר ב-2018. בסופו של דבר, קבוצתו של קרלו אנצ'לוטי ניצחה 0:1, זכתה בתואר בפעם ה-14, והכוכב המצרי נשאר מאוכזב.

שחקני ריאל מדריד אומנם לא ממש השמיעו אמירות בולטות לפני המשחק, אך לאחריו, לוקה מודריץ' ניצל את ההזדמנות לערוץ את סלאח, לפי סיפור של חברו לקבוצה רודריגו בפודקאסט בברזיל. "יש לי סיפור מצחיק", אמר החלוץ. "אחרי המשחק עשינו מסדר כבוד, ליברפול עברה וסלאח היה שם ונראה עצוב".

רודריגו המשיך: "מודריץ' היה ממול, בירך אותו אחרי הזכייה ואמר לו: 'תודה סלאח, בפעם הבאה תנסה שוב'. התחלתי לצחוק. כששחקן עושה נגדך פרובוקציות, לפעמים אתה רוצה לנצח רק בגללו. באימונים היינו אומרים: 'בוא סלאח, בוא'".

כזכור, סלאח היה אחד השחקנים הבולטים בשורות הקבוצה של יורגן קלופ, והגיע למספר הזדמנויות מסוכנות, אך לצערו נתקל ביכולת עילאית של טיבו קורטואה, ששמר על שער נקי.

המצרי כאמור, לא הצליח להשיג את הנקמה שרצה מול ריאל מדריד, בעוד עבור מודריץ' זו הייתה הזכייה החמישית בתואר במדים הלבנים, שתיים מהן מול סלאח.