הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"אין שום דבר מפחיד במכבי חיפה"

למרות שהאלופה היוונית לא הרשימה במשחקי ההכנה, קשר הקבוצה אופטימי: "צריכים לעבור", ובתקשורת כבר חושבים על היריבה הבאה: "זו קבוצה שצריך לעבור"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  26.06.22 - 16:00

בעוד קצת פחות מחודש, מכבי חיפה תעלה למבחן המשמעותי הראשון שלה העונה בזירה האירופית כשתארח בסמי עופר את אולימפיאקוס במסגרת סיבוב המוקדמות השני של ליגת האלופות. בימים אלה, שתי הקבוצות החלו בהכנות עם אימונים ומשחקי הכנה לעונה הקרובה.

בינתיים, בזמן שאולימפיאקוס נמצאת במחנה אימונים באוסטריה, לא מעט שחקנים של הקבוצה מפיראוס מתראיינים לגופי התקשורת ביוון. הם אמנם דואגים לרוב להזכיר שמכבי חיפה קבוצה טובה, אך ניתן לומר שבין השורות הם כולם רואים את עצמם כפייבוריטים וכשחקנים שמצפים לשחק בליגת האלופות בעונה הקרובה.

למשל, שחקן הכנף היווני יורגוס מאסוראס התראיין היום (ראשון) לערוץ של אולימפיאקוס ואמר: "אנחנו ממשיכים בהכנות שלנו ונעבוד קשה לקראת המשחק מול חיפה גם כאן במחנה באוסטריה. ברור שיש מולנו יריבה מסוכנת, אבל בהגרלה כזאת קבוצה כמו אולימפיאקוס צריכה לעמוד במשימה".

הקשר הדני פיליפ זינקרנאגל, שחתם הקיץ אולימפיאקוס, כבר רואה את עתידו בליגת האלופות בעונה הקרובה. "אני שמח מאוד להיות במועדון הזה. בשבילי, אולימפיאקוס היא תמיד משהו גדול. כיף להיות חלק מהקבוצה הגדולה בליגה שמשחקת בליגת האלופות".

מבחינת גופי התקשורת, כתב הקבוצה קוסטאס ניקולאקופולוס דיבר על ההכנה עד כה: "למען האמת, בשני משחקי הידידות הראשונים אולימפיאקוס לא נראתה טוב. החל משני המשחקים הבאים אנחנו אמורים לראות משהו יותר טוב - אחרת זה לא יהיה נעים ולא נדע לומר שהקבוצה מוכנה לצמד המשחקים מול מכבי חיפה".

ניקוס קראגורגיו, מאמן פאוק לשעבר, שיתף בהשערות שלו לגבי המשך הדרך של היווניות: "אולימפיאקוס (שתשחק מול חיפה), פאוק (שתשחק מול לבסקי סופיה) ואריס (שפגוש את גומל) המועמדות לעלות. אף אחת מהקבוצות האלו לא מפחידות אותן. אבל שתי הקבוצות צריכות להפגין רצינות ולהגיע מוכנות כי היו הפתעות".