הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"החיבור מדהים, ואנחנו רק בתחילת אוגוסט"

בחיפה התמוגגו מההופעה מול אפולון. דולב חזיזה בסכנת הרחקה בפלייאוף

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  04.08.22 - 06:21

(תקציר המשחק באדיבות ספורט1)

די היה לשמוע את העיתונאים הקפריסאיים מדברים בסיום המשחק על מנת להבין עד כמה התצוגה של מכבי חיפה אמש (רביעי) הייתה יוצאת דופן. מאמנה של אפולון לימסול, אלכסנדר זורניגר, ניסה למצוא תירוצים אך העיתונאים הבהירו לו: "מכבי חיפה היא קבוצה פשוט יותר טובה".

ברק בכר והצוות שלו החדירו לשחקנים כי אפולון לימסול היא קבוצה לא פחות טובה מאולימפיאקוס, שאסור להיות שאננים, שצריך ללחוץ גבוה ועל כך קיבל מחמאות מאנשי המועדון: "רביעייה שנייה בתוך שבוע זה יוצא דופן, הייתה כאן הכנה מקצועית ומנטלית ברמה גבוהה מאוד".

גם עניין הכושר הגופני עליו אמון דרור שמשון עלה. במכבי חיפה מרגישים כי בשלב הזה של העונה הם נמצאים בכושר טוב בהרבה מהיריבות של הקבוצה ועל כן שמשון קיבל מחמאות.

 במועדון ישנה שביעות רצון מבניית הסגל גם מבחירת הזרים וגם מבחינת מהעומק בספסל שכלל אמש את עומר אצילי, מוחמד אבו פאני, ניקיטה רוקאביצה ומאוויס צ'יבוטה. דניאל סונדגרן, פייר קורנו ופרנטדזי פיירו זכו למחמאות ועד כה התחושה כי מכבי חיפה פגעה העונה בבחירת הזרים ללא כל צל של ספק.

מי שבלט אתמול מעל כולם היה כמובן עלי מוחמד שכבש צמד. בצוות המקצועי התבדחו עמו: "מה זה עלי, מה קרה לך?", בעקבות השערים המפתיעים שכבש והוא ענה בצחוק: "אני לא יודע". לאחר השער השלישי, הייתה ריצת אמוק של כל השחקנים והצוות המקצועי לעבר מוחמד ועבור רבים הייתה זו תמונת הניצחון מאמש. צ'ארון שרי צייץ: "התמונה הזו אומרת הכל".
במכבי חיפה חשים שהקבוצה מתקיימת כיחידה אחת יחד עם הקהל שלא הפסיק לעודד אמש וכעת רוצים לעבור ללא פציעות את הגומלין בקפריסין לקראת צמד מפגשים קשים נגד הכוכב האדום בלגרד בקרב על מקום בשלב הבתים של ליגת האלופות.

דולב חזיזה, שנמצא בכושר נהדר, לא הצטער בסיום על כך שלא ספג צהוב מכוון שהיה גורם לו להיעדר מהגומלין ומסיר את החשש שיחמיץ את הפלייאוף. הוא לא צפוי ליטול חלק במשחק בשבוע הבא מחשש שיספוג צהוב.

במכבי חיפה אמרו בסיום: "זו אחת הקבוצות הטובות בהיסטוריה של המועדון, החיבור עיוור והדבר המדהים שאנחנו רק בתחילת אוגוסט". מי שהיה חלק ממכבי חיפה הטובה ביותר במילניום הנוכחי הוא ג'ובאני רוסו שאמש חגג עם האלופה בסיום המשחק ואף זכה למזכרת בדמות חולצה של סאן מנחם.