$(document).ready(function () { setTimeout(function () { $('#Haim_L').remove(); }, 2500); // Remove the element after 3000 milliseconds (3 seconds), you can adjust this value as needed });
הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

כמו חיות שיצאו מכלוב: הרעב של אינטר

הנראזורי פתחו את חצי גמר ליגת האלופות בטירוף ב-0:2 בסן סירו, ממנו מילאן יכולה להרגיש כאילו היא יצאה בזול. קשה לראות אותה חוזרת בלי רפאל לאאו, שחקנה הטוב ביותר, מול יריבה מאוזנת שהייתה מוכנה בצורה נפלאה. הטור של וינסנדט

מיכאל וינסנדט
מיכאל וינסנדט  11.05.23 - 08:46

מהשנייה הראשונה ועד סיום חצי הגמר בין מילאן לאינטר אמש (רביעי) היה נוקאאוט מהצד הכחול של העיר. הנראזורי אמנם ניצחו 0:2, אך בעיניי זו לא תוצאה משקפת. לפי הלך הרוח של המשחק מילאן יכולה להיות מרוצה כי התוצאה הייתה אמורה להיות גבוהה בהרבה. הרוסונרי יצאו מהמשחק הזה עם נזק מינימלי, לפי היכולת שלהם על הדשא.

אינטר פתחה חזק מאוד עם שני שערים שהכניסו את מילאן להלם, וזה הלם מובן ב-10 הדקות הראשונות. אי אפשר להבין את חוסר התגובה, את אוזלת היד של מילאן ושל המאמן סטפנו פיולי מהדקה העשירית עד לסיום. שום דבר לא התחבר. זה לא שהייתה מחצית ראשונה חלשה, וזה קורה, אבל לא היה שינוי עם החילופים. הדקות אחרי הכניסה של דיבוק אוריגי נתנו תקווה, אבל לא באמת ראינו אף מצב מסוכן של מילאן במשחק. הייתה את הקורה של סנדרו טונאלי, אבל חוץ ממנה לא היה משהו משמעותי. המשחק שלה היה מאוד סטרילי לאורך תשעים דקות.

זה נדיר. ראינו כבר קבוצות שחוזרות מ-2:0 בגומלין, אבל אופתע אם נראה את מילאן הופכת את עורה תוך שישה ימים והופכת לקבוצה דורסת מהסוג שלא ראינו בסן סירו. אי אפשר להתעלם מהעובדה שמילאן שיחקה בלי השחקן המשמעותי ביותר שלה, בהפרש, רפאל לאאו. בלעדיו זה פאזל שחסרות בו כמה חתיכות, והוא לא שלם. ניסו את אלכסיס סאלמקרס ודברים אחרים, אבל יש פערים עצומים בין לאאו לבין השחקנים שכביכול יכולים להחליף אותו אם הוא לא שם.

יש למילאן שחקנים מנוסים, כמו אוליבייה ז'ירו. הוא נותן עונה טובה, אבל צריך להזין אותו בכדורים. הוא לא שחקן שייקח כדור מ-40 מטרים כמו רפאל לאאו, ויניסיוס או קיליאן אמבפה שיכולים לפתור בעיות בעצמם. הוא לא כזה, וברגע שהכדורים לא הגיעו אליו היום אז ברור שזה יקשה על מילאן. עוד שחקן שהיה מתחת לרמתו היה תיאו הרננדס. אנחנו מכירים את הפריצות שלו באגף ואת מה שהוא עושה, היום הוא היה קטסטרופלי בהגנה ובעיקר בהתקפה, בה הוא לא רשם פעולה משמעותית אחת.

הרוסונרי בבעיה. ראינו אותה בדקות האחרונות מבינה שהיא חייבת להשיג את ה-1:2. להגיע במינוס שער לגומלין זה עולם אחר, ואני חושב שעמוק בפנים הם מבינים שהם בבעיה גם מבחינת התוצאה, גם מבחינת היכולת וגם מבחינת הכשירות של רפאל לאאו. המשחק בעוד שישה ימים ולהתאושש מפגיעה בשריר הירך האחורי לוקח יותר זמן.

לפני 3 שבועות, ברבע הגמר בין מילאן לנאפולי, ויקטור אוסימן היה פצוע וכולם תלו תקוות בנאפולי שהוא חוזר לגומלין ושזה יראה אחרת. ראינו שברגע שהוא יצא מהשטף של המשחקים ושל השערים, אז גם שהוא חזר זה לא היה אוסימן הדורסני שראינו כל העונה. היה לו קשה לעזור לנאפולי, וגם אם רפאל לאאו יחזור ומילאן תשדר אופטימיות - אם הוא לא כשיר לחלוטין הקבוצה תתקשה להנות משירותיו.

מצד שני, לא צריך להפחית במה שאינטר עשו היום מהדקה הראשונה. הרגשתי שזה כאילו לקחו כמה חיות, הרעיבו אותן כמה ימים ופשוט פתחו את הכלובים. אלה היו שחקני אינטר היום, והם פשוט הרגו את מילאן מהשנייה הראשונה. בין אם זה מאבק על הדשא או מאבק אווירי הם היו ראשונים לכל כדור, מילאן לא ידעה מאיפה זה יכול להגיע וזה היה מאוד מרשים מהצד של אינטר. צריך לתת את השבחים כאן לסימונה אינאזגי שהכין את הקבוצה בצורה מקסימלית.

אינטר קבוצה מאוזנת בצורה טובה. כל חלק במגרש עושה את העבודה שלו בצורה נהדרת. השערים של החלוצים, הקישור שהיה אדיר עם בארלה והנריק מחיטריאן והקאן צ'לנהאולו. הם מסכנים את השער בצורה בלתי רגילה, יש קבוצות שהקישור שלהן מסתמך על הגנה חזקה. יש את זה לאינטר, אבל מתוך השלישייה הקדמית הזאת גם מחיטריאן וגם צ'להאנולו מספקים מחץ מהקישור.

תמיד אומרים שהשוער הוא שחקן ההגנה החשוב ביותר, וברגע שיש את אנדרה אוננה (שהיה חסר עבודה היום), הם מסודרים. הוא עם 45 הצלות העונה, יותר מכל אחד אחר בליגת האלופות, וגם הוא בעונת שיא. כל המרכיבים מתחברים לסימונה אינאזגי. פדריקו דימארקו נתן את אחת מהפריצות הטובות ביותר שראינו העונה בכדורגל האירופי, אני לא בטוח שהרבה אנשים היו מסמנים אותו כקיצוני שיכול להגיע לרמות הגבוהות ביותר אבל מה שהוא עושה העונה, ובפרט הבישול לשער השני, מראים על התקדמות אדירה.

בכל זאת, מוקדם לדבר על הגמר. לא נראה סביר שמילאן תחזור לפי המשחק שהיא נתנה, אבל ברור שהתוצאה הזאת הפיכה. גם אנשי אינטר, כמו חאבייר זנטי שהיה ביציע, לא חושבים על זה. הם עדיין לא הזמינו בתי מלון באיסטנבול. יש זמן, אבל אין ספק שמבחינת התצוגה היום של אינטר זה נותן הרבה מאוד אופטימיות לקראת הגומלין בשבוע הבא. הם נתנו מפגן עוצמה בלתי רגיל.