הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"במדריד לא זוכרים תופעה כמו בלינגהאם"

צפו. כוכב ריאל מדריד שוב כבש ורשם ציון דרך ענק בניצחון על נאפולי, בתקשורת הספרדית לא נרגעים: "הוא הפך לאליל של הברנבאו בגיל 20, הוא השחקן הטוב בעולם"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  30.11.23 - 08:37

ג'וד בלינגהאם לא היה יכול לדמיין פתיחת קדנציה טובה יותר בריאל מדריד מזו שהוא מספק. הכוכב האנגלי הפך לכוכב הכי גדול של המועדון הכי גדול בעולם, כאשר פעם אחר פעם הוא מוצא את הרשת, כשגם אתמול (רביעי) זה קרה במפגש נגד נאפולי.

"בלינגהאם פשוט כובש בכל ערב שהוא משחק", התלהבו ב'מארקה'. ואכן, המשפט הזה מגובה בנתונים כשעד כה האנגלי בן ה-20 שיחק 16 משחקים במועדון וכבש 15 שערים לצד 4 בישולים. בכך, הוא כבר כבש העונה יותר שערים מהשיא העונתי של זינדין זידאן במועדון.

בנוסף, בלינגהאם הפך לשחקן ריאל מדריד הראשון בהיסטוריה שכובש בארבעת משחקיו הראשונים עם הקבוצה בליגת האלופות. במקביל הוא גם הפך לשחקן הרביעי שכובש 10 שערים בליגת האלופות עוד לפני גיל 21, ולאנגלי הראשון לעשות זאת.

בתקשורת הספרדית לא חוסכים במחמאות מהאנגלי: "במדריד לא זוכרים תופעה כזאת. בגיל 20 בלבד הוא הפך לאליל היציעים בברנבאו. הוא השחקן הטוב בעולם. נדמה שבכל משחק הוא מצליח להתעלות על עצמו והוא משתפר בכל פעם. הוא עושה דברים שאפילו כריסטיאנו לא עשה".

על הדרך הוא גם הספיק להשתעשע בשחקני נאפולי, צפו בו מהתל בהם >>

.