$(document).ready(function () { setTimeout(function () { $('#Haim_L').remove(); }, 2500); // Remove the element after 3000 milliseconds (3 seconds), you can adjust this value as needed });
הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

שכונת יוקרה: כך ריאל מדריד נתנה נוק אאוט למנצ`סטר סיטי

החשיבות של "תחת", התבשיל הקודח של גוארדיולה וזכרונות מגמר ליגת האלופות בפריז. אבי מלר מסכם משחק שאם היה מתרחש בשכונה, היה נגמר 1:6 וגם מנבא מה יהיה הגמר בוומבלי

אבי מלר
אבי מלר  18.04.24 - 11:50

1. אז מסתבר שיש דברים שגם פפ גוארדיולה וקרלו אנצ`לוטי לא יכולים ללמד את שחקניהם. גם לא להשפיע עליהם. פנדלים למשל. כאשר המחמיצים בדו קרב מהנקודה הלבנה הם ברנרדו סילבה, מתיאו קובאצ`יץ` ולוקה מודריץ`, ואחד הכובשים הקלילים הוא אדרסון – אתה יודע שני דברים שידעת מאז ומעולם – שפנדלים הם טוטו ולוטו, שהם תלויים 99% באיכות הבועט – והחל מאמש גם דבר שלישי: שבקטגוריה הזו גם המאמנים הטובים בעולם חסרי אונים.

2. מנצ`סטר סיטי היתה אתמול הרבה יותר "טובה" מריאל מדריד. אבל בכדורגל טיב ההופעה הוא דבר נזיל ביותר. סיטי בעטה לעבר השער הספרדי 33 פעמים, 8 מהן למסגרת. הבעיטה האחרונה של ריאל לשער של אדרסון היתה בדקה ה-12 (0:1). הבעיה של סיטי היתה שההכנה של ההזדמנויות היתה ארוכה ומסובכת יותר ממתכון של אייל שני. והתבשיל קדח.

3. אם המפגש הזה היה מתקיים בשכונה, אלופת אנגליה היתה מנצחת בקלות, אולי אפילו  1:6. הנה המתמטיקה: 1:17 בקרנות לזכות סיטי. להזכירכם, בשכונה כל 3 קרנות הן פנדל. אבל המשחק לא היה בשכונה. לפרקים ארוכים נתנה לו ריאל טעם של שכונה, כאשר העיפה כדורים חסרי מטרה מן העורף. אבל גם זה כמובן "טיב". אם תרצו תקראו לזה שמירה מעולה. יעילות. תחת. אבל אלו פרמטרים חשובים תמיד ובשלבי נוק אאוט אפילו שווים יותר. עובדה.

4. המשחק במנצ`סטר זרק אותנו בהנפה אחת לגמר ליגת האלופות בפריז לפני שנתיים בלבד. ריאל גברה על ליברפול 0:1. ויניסיוס כבש בדקה ה-69, כאשר בשאר 89 הדקות ליברפול נותנת הצגה, מפגיזה את השער המדרידאי, ונותרת עם תאוותה בידה. אז זה היה טיבו קורטואה עם תצוגת שוערות מטורפת שגם הביאה לו גביע וגם מיקמה אותו בין גדולי שוערי תבל. אתמול חזר תסריט סן דניס על עצמו באיתיחאד. עם טוויסט מרתק בעלילה: הגיבור קורטואה הוחלף בשוליה שלו, הגיבור אנדריי לונין. לא רק בפנדלים צריך מזל בחיים. גם ברכש שוערים. כמאמר השיר (כתבו עליו בעיתון), אפילו הסקאוט והמנכ"ל בברנבאו לא ידעו שלונין הוא כזה.

5. אז אנגליה נותרה ללא ייצוג באלופות, ולגרמניה יש שתי נציגות. עוד דרך להתבונן על הנזילות של כדורגל וטורנירי הדחה. בשורה התחתונה, חסרת משמעות. אשתקד היה לאיטליה ייצוג בן 50% בחצי הגמר. השנה אפילו לא אחוז אחד ברבע. עד כדי כך זה דינמי ברמות הגבוהות. למעשה עד כדי כך שלעומת הצרפתיה והספרדיה, שתי הגרמניות בחצי לא יהיו אלופות מדינתן. מה הן כן יהיו? השושבינות של ריאל מדריד ופאריס סן ז`רמן. הן יאחזו בדש שמלתן ויובילו אותן בגאון לגמר בוומבלי ב-1 ביוני. מי שמוכן להמר ההפך – שבאיירן ודורטמונד ישחזרו את גמר וומבלי 2013 ביניהן – שיודיע היכן הוא מתאשפז ואני מבטיח שאבוא לבקר.

6. הערב באיטליה תעשה גם ליברפול ברקזיט ותיפרד מאירופה. כך לפחות יוכלו שלוש האנגליות המכובדות והמצויינות למשעי  - סיטי, ארסנל, ליברפול – להשקיע את כל משאביהן וכוחן בחודש הישורת האחרונה של הפרמיירליג. לסיטי יש גם משחק או שניים בגביע האנגלי. זה לא מונע ממנה להיות פייבוריטית ברורה להנפת כתר אנגלי שישי בשבע עונות. הבוקר בוודאי מודה פפ גווארדיולה לאל הטוב על כך שלפחות בתסריט הזה ללא ממתין לו שום דו קרב פנדלים.

סוף