קשטן: לפחות אנחנו כבשנו ממהלכי כדורגל

מאמן הפועל מצא נחמה בצורה בה ההפסידה הפועל 3:2 אצל לגיה. עומר דמארי: "חבל, אני חושב שהגיע לנו לנצח"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  29.09.11 - 23:54
קנדה נופל יחד עם כל הפועל (האתר הרשמי של לגיה ורשה)
קנדה נופל יחד עם כל הפועל (האתר הרשמי של לגיה ורשה)

תחילת כתבה

בעשור האחרון התרגלנו לראות את הפועל תל אביב עושה תוצאות נהדרות והיסטוריות במפעלים האירופיים השונים, אבל השנה הסיפור השתנה לחלוטין. לא רק שהאדומים בקושי יוצאים עם ידם על העליונה, הם גם מפסידים משחקים שבעבר היו באנקר.

אחרי ההפסדים לוואדוז ואקרנאס בשלבי המוקדמות, הגיעו שני הפסדים מביכים לא פחות בשלב הבתים. זה התחיל עם 1:0 מול ראפיד בוקרשט בבלומפילד ונמשך אמש (חמישי) עם 3:2 אצל לגיה ורשה. אחרי שני מחזורים דרור קשטן ושחקניו עדיין עם 0 נקודות ובכך הפכו סיכוייהם להעפיל לשלב הבא בליגה האירופית לקטנים ביותר.

למרות ההפסד מול הקבוצה המדורגת רק במקום השמיני בפולין, והעובדה כי הסיכוי להעפיל מהבית הפך לקטן, המאמן דרור קשטן דווקא נשמע לא מאוכזב יותר מדי: "היום הפועל ת"א שיחקה כדורגל טוב מאוד והעובדה היא שלגיה ורשה לא הגיע לכיבוש שער במסגרת מהלך כדורגל. לעומת זאת", הוסיף מאמן האדומים, "השערים שלנו הובקעו במהלכי כדורגל. לצערנו לאלא החמיץ בדקה ה- 89 ובכך החמצנו הזדמנות לנצח את המשחק. הכדורגל משחק מעניין, במקום לנצח 2:3 הפסדנו 3:2, וחבל".

עומר דמארי הוסיף: "המחצית הראשונה שלנו היתה נהדרת והיינו צריכים לנצח את המשחק הזה. קיבלנו גול מקרן ואז הגיע הפנדל. ההזדמנות לניצחון הייתה קרובה וחבל שספגנו את ההפסד הזה".

מכה נוספת קיבלו האדומים עם פציעתו של מחמוד עבאס. הקשר יצא בשלב מוקדם מאוד מהמגרש ובסיום התברר כי הוא סובל מקרע ברצועה הצידית של הברך, דבר שישבית אותו לתקופה של בין 4 ל-6 שבועות.