אוהדי לגיה וארשה תלו שלט: "ג'יהאד''

הפולנים, שניצחו את סגנית האלופה 2:3 משער בדקה ה-89, צפויים לספוג קנס מאופ"א לאור ההתגרות באדומים. לאלה, שהשווה זמנית: "חבל, זהו הפסד לא מחויב המציאות". דרור קשטן: "לגיה ניצחה ולא בצדק. יכולנו להוציא נקודה"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  30.09.11 - 09:52
השלט של אוהדי לגיה לפני המשחק מול הפועל אמש. יוביל לקנס?
השלט של אוהדי לגיה לפני המשחק מול הפועל אמש. יוביל לקנס?

תחילת כתבה

חוויה לא נעימה עברה אמש עם שחקני ואנשי הפועל תל אביב במגרש בוורשה. לפני המשחק מול לגיה, בו נוצחו האדומים 3:2, עלו השחקנים לדשא וראו שלט ענק שפרוש על פני שני יציעים בו נכתב "לגיה, ג'יהאד" באנגלית עם כיתוב המזכיר את השפה הערבית.

היום דווח בפולין כי לגיה מיהרה לאחר המשחק לגנות את המעשה, וכי הקבוצה חוששת מקנס כבד שתספוג מאופ"א בין המקרה.

הפועל תשוב ארצה אחר הצהריים לאחר ההפסד שהשאירה עם 0 נק' בבית. כזכור, האדומים שיחקו מצוין במחצית הראשונה והובילו משער של טוטו תמוז. לגיה הישוותה ל-1:1, עלתה ליתרון ואז כבש מהרן לאלה המחליף שער שוויון, 12 דקות לסיום. עם זאת, בדקה ה-89 הכריע ראדוביץ' הסרבי את המשחק כשניצל טעות בהגנת הפועל.

"חבל שהפסדנו", אמר לאלה לאתר ערוץ הספורט, "המחצית הראשונה הייתה נהדרת, בשנייה שיחקנו קצת יותר הגנתי כדי לשמור על היתרון וספגנו הפסד לא מחוייב. היתה לנו הזדמנות לנצח כי הבלם החזיר לשוער ופתאום הכדור הגיע לי לרגל. בעטתי, אבל השוער לקח את הכדור והוציא להתקפה שנגמרה בגול. לא היה מגיע לנו להפסיד".

דרור קשטן אמר: "לפחות המהלכים שלנו הגיעו ממהלכי כדורגל. לגיה ניצחה ולא בצדק. זה כואב כי יכולנו להוציא לפחות נקודה והיינו טובים מהם בשלבים רבים של המשחק".

מחמוד עבאס שנפצע במשחק והוחלף כבר בדקה ה-12 ייעדר כשישה שבועות. עבאס סובל מקרע ברצועה הצידית בברכו. עם חזרת הקבוצה ארצה ייצא עבאס לבדיקת MRI בבית החולים תל השומר לקבלת אבחנה סופית.