גספריני: "ישראל? הנסיעה הכי ארוכה שלנו"

אטאלנטה מוכנה להפועל חיפה: "איליצ'יץ' יישב על הספסל". טולוי: "מקווה שקודם כל לא נספוג"

אסף אקרמן
אסף אקרמן  08.08.18 - 20:24
תחילת כתבה

אחרי שעברה את FH האיסלנדית, הפועל חיפה כבר עם הפנים למשוכה הרבה יותר גבוהה בדמות אטאלנטה מהסריה א'. לקראת המשחק הראשון במסגרת סיבוב המוקדמות השלישי של הליגה האירופית, שיתקיים בסמי עופר ביום חמישי הקרוב, האיטלקים קיימו הערב (רביעי) את מסיבת העיתונאים המסורתית ומשלימים את ההכנות למפגש מול ניר קלינגר וחניכיו.

מאמן אטאלנטה, ג'יאן פיירו גספריני, סיפר על הדרך הארוכה עד ישראל: "זו הייתה הנסיעה הכי ארוכה שהייתה לקבוצה, אבל נשתדל לשחק טוב. בשלב הנוכחי של טרום העונה אנחנו נכנסים לאט לכושר, אבל מצבנו לא רע. במשחק הקודם בליגה האירופית שיחקנו טוב, ננסה לשמור על ריכוז גם הפעם".

מי שעלול לא לעמוד לרשותו של גספריני הוא הכוכב יוסיפ איליצ'יץ' הפצוע. "הרבה שואלים אותי עליו", אמר המאמן. "הוא ייכלל בסגל, יתלבש למשחק ויישב על הספסל. ההכנה שלו לא מספיקה בשלב הזה".

המגן רפאל טולוי הוסיף: "כשחקן הגנה, לפני הכל אני רוצה לא לספוג ואנחנו נעשה את המוטל עלינו. יש לנו קהל גדול ואמנם לא כל האוהדים יגיעו, אבל נעשה הכל כדי לא לאכזב אותם".

ואם כבר באוהדים עסקינן, אטאלנטה ביקשה לקבל 200 כרטיסים מראש עבור האוהדים שלה, אבל הצליחה למכור רק 48 כרטיסים עד כה. הקהל האיטלקי, אגב, ייישב ביציע K באיצטדיון סמי עופר שממוקם בצד הדרום מזרחי.