1,000 אנשי אבטחה בסביליה, חשש לעימותים

ללא באנגה, האנדלוסים יפגשו את לאציו. 350 איטלקים יגיעו

מערכת אתר ערוץ הספורט  20.02.19 - 11:10
תחילת כתבה

עם ניצחון אחד בלבד בשמונת משחקיה האחרונים בליגה, ברור כי העיניים של סביליה נשואות בעיקר לאירופה. שם במשחק הראשון באולימפיקו, גברה 0:1 על לאציו. הערב (רביעי) יתקיים משחק הגומלין בסאנצ'ס פיסחואן, בקרב על הכרטיס הראשון לשמינית הגמר של הליגה האירופית.

סביליה מרגישה טוב בביתה, שם ניצחה בכל ששת משחקיה האירופים האחרונים, עם מאזן שערים נפלא של 22 כיבושים וספיגה בודדת. לצערו של פאבלו מאצ'ין הוא ייאלץ להסתדר ללא הקשר המעולה, אבר באנגה, שמושעה. רוקה מסה עשוי לתפוס את מקומו של הארגנטינאי, כאשר וויסאם בן יידר ואנדרה סילבה, ימשיכו לשתף פעולה בחוד.

בלאציו, שהפסידו בכל שלושת משחקי המפעל האחרונים, קיבלו חדשות טובות עם החלמתו של סרגי מילנקוביץ' סאביץ' מהפציעה. חואקין קוריאה, אקס סביליה, וצ'ירו אימובילה צפויים לאייש את החוד של סימונה אינזאגי ויהיו זקוקים להבקיע לפחות שער אחד, כדי לכפות הארכה.

אחרי המראות הקשים ברחובות רומא והאלימות בין מחנות האוהדים שהובילה לחמישה פצועים ופניקה מוחלטת, בסביליה לא לוקחים סיכון. בעקבות החשש לעימותים נוספים בין האולטראס הימני קיצוני של לאציו לאולטראס השמאל קיצוני של סביליה, כ-1000 אנשי אבטחה, כולל 500 שוטרים ישמרו על הסדר. היום צפויים להגיע 350 אוהדים איטלקים למשחק.

הדפס