"הגמר יהיה המשחק האחרון בצ'לסי? לא יודע"

הזאר והבלוז חגגו. וגם: ההתרחקות של סארי והתיקון של קפה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  10.05.19 - 07:50
הזאר לא יודע האם גמר הליגה האירופית יהיה המשחק האחרון שלו בצ'לסי (GETTY)
הזאר לא יודע האם גמר הליגה האירופית יהיה המשחק האחרון שלו בצ'לסי (GETTY)

תגיות: אדן הזארצ'לסי

תחילת כתבה

לא רק ליגת האלופות תספק קרב כל אנגלי: צ'לסי וארסנל עשו את המוטל עליהן והעפילו לגמר הליגה האירופית. התותחנים עשו זאת בסטייל עם 2:4 גדול במסטאייה על ולנסיה ו-3:7, בעוד הבלוז נאלצו לשרוד דו קרב פנדלים מול פרנקפורט כדי להבטיח דרבי לונדוני.

עבור אדן הזאר יכול מאוד להיות שגמר הליגה האירופית מול ארסנל יהיה המשחק האחרון שלו במדי צ'לסי. כשנשאל על כך הודה: "אני עדיין לא יודע אם זאת באמת תהיה ההופעה האחרונה שלי פה, אבל במקרה שכן אתן הכל. אני מתרכז בלזכות בתארים".

"כבשתי את הפנדל בדו קרב, ניצחנו, אני מרוצה, השחקנים מרוצים והאוהדים מרוצים", המשיך הזאר וטען: "זה לא היה המשחק הטוב ביותר שלנו, אבל בסופו של דבר הראינו אופי והמשכנו. עכשיו יש לנו עוד משחק נגד ארסנל, מולה אנחנו מתקשים בשנים האחרונות, אבל נראה את האיכויות שלנו במטרה לנצח".

רגע לפני דו קרב הפנדלים, שחקני צ'לסי פתחו מעגל קבוצתי, אבל מי שלא לקח בו חלק הוא דווקא מאוריציו סארי, שנותר על הקווים. "לא רציתי להיכנס למגרש. לא הייתי צריך לדבר עם השחקנים. דיברתי עם ג'פרנקו זולה והוא ידע מה להגיד להם", הסביר המנג'ר האיטלקי והודה: "לא הסתכלתי בשני הפנדלים האחרונים ואני לא יודע אם קפה הדף טוב או לא".

למעשה, קפה סיפק שתי הצלות גדולות בדו קרב, במה שהיווה סגירת מעגל לתקרית עם סארי בגמר גביע הליגה מול מנצ'סטר סיטי. "אנחנו תמיד נערכים לבעיטות פנדלים לפני כל משחק והיה לנו מזל", טען הבאסקי. "למדתי מהתקרית בוומבלי. אמרתי שאני מצטער, התקדמנו הלאה ואני שמח שעלינו לגמר".