הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"גם מכבי ת"א הייתה עדיפה מול מאריבור וניצחנו"

מאמן מורה, שימונדז'ה, לקראת מכבי חיפה: "מועדון גדול, נקווה לטוב"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  10.07.19 - 20:19
תחילת כתבה

מכבי חיפה תשחק מחר (חמישי) נגד מורה הסלובנית במסגרת סיבוב המוקדמות הראשון בליגה האירופית. הקבוצה ומאמנה אנטה שימונדז'ה כינסו מסיבת עיתונאים לקראת המשחק באצטדיון סמי עופר: "השבוע אנחנו בקצב תחרותי ואיפה שתכננו להיות. אנחנו מצפים למשחק בקוצר רוח, כמו שציפינו לראות איך זה לשחק באירופה ולהראות את זה".

"מכבי חיפה פייבוריטית, מועדון גדול", הוסיף המאמן. "הם משחקים בבית, אבל גם מכבי ת"א הייתה פייבוריטית כשאימנתי את מאריבור וניצחנו. יש לנו שחקנים צעירים והיסטוריה לא גדולה. אנחנו גדלים משנה לשנה וזה שונה מהמצב שהייתי במאריבור. החום לא בעיה, הלחות כן. אין לנו מה לעשות עם זה, נצטרך לתת הכל. יש לחיפה מנהיגים, והם החתימו 5 שחקנים חדשים. קשה לדבר על שחקן אחד, הם קבוצה טובה במרכז הקישור. מכרנו את השחקן הכי טוב שלנו - החלוץ. אחרים יקבלו צ'אנס וינסו להוכיח. הבאנו שלושה חדשים כשאחד לא רשאי לשחק. נחסר שחקן משמעותי, אבל נקווה לטוב".

בסלובניה מצפים לכ-20 אלף צופים בסמי עופר, והמאמן הוסיף: "אנחנו רוצים לחזור עם תוצאה חיובת. ההגנה תהיה עניין של חיים ומוות כי מכבי חיפה מועדון גדול ועדיף. אבל היינו בחיסרון לעיתים קרובות והצלחנו לקחת את המשחק למקום חיובי עבורנו. מה שחשוב הוא שנבוא למשחק ברוח חיובית. זה חשוב גם לשחקנים וגם לאנשי המועדון, בגלל שאנחנו צריכים להיות מודעים לזה שאנחנו משחקים נגד יריבה גדולה, אבל גם מודעים לאיכויות שלנו".

קפטן מורה, אלאן קוזאר: "מכבי חיפה משחקת כדורגל התקפי. הם מאד אגרסיביים, יש להם קהל טוב ודוחף. אנחנו מוכנים אליהם. מזג האוויר דומה לזה שיש לנו בקיץ. אנחנו רגילים ולא מתייחסים למזג האוויר. מכבי חיפה פייבוריטית, זה ברור, אבל נרצה לסיים בתוצאה טובה כדי להביא את ההכרעה הביתה".