בב"ש זעמו על אלחמיד: "ירק לנו בפנים"

הדרומיים כעסו על התנהלותו של הבלם לפני המשחק מול לאצ'י: "אם הוא חושב שכך הוא יקבל שדרוג הוא טועה". רמזי ספורי צפוי לפתוח בהרכב במשחק הגומלין בטרנר

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  12.07.19 - 06:21
תחילת כתבה

הכל פתוח. הפועל באר שבע הצליחה להעביר את ההכרעה בסיבוב הראשון של מוקדמות הליגה האירופית לאצטדיון טרנר, כשחילצה שער חוץ יקר באלבניה עם ה-1:1 מול לאצ'י. שער הבכורה במדים האדומים של המחליף גל לוי הוסיף לביטחון אצל השחקנים, אבל מצד שני גם הם מבינים שרק במזל הם חזרו הביתה בתוצאה סבירה. 

החלק ההגנתי של הפועל ב"ש לא הרשים, בלשון המעטה. במועדון הודו שהתקשו להישאר אדישים לאירוע שקדם למשחק בו הודיע חאתם עבד אלחמיד לברק בכר שהוא לא מרגיש מוכן, זאת למרות שתורגל מתחילת השבוע בהרכב מבלי שאמר מילה.

"לא עושים דבר כזה ביום של משחק. זה לא צפוי ולא מכובד", אמר בכעס גורם בקבוצה. חבריו השחקנים היו בהלם ואחד מהם הוסיף: "הוא חוצפן. בכר דיבר איתו רק לפני כמה ימים והוא אמר לו בשיחה שהוא ייתן את כל כולו למועדון עד שיוחלט אם יעזוב או יקבל שדרוג. חאתם ממש ירק לנו בפנים".

אלונה ברקת החליטה לקחת את סוף השבוע לעצמה כדי לחשוב על הנושא שלא תחת כעס ולקבל החלטה. "אם הוא חושב שככה הוא יקבל שחרור או שכרו ישודרג אז הוא טועה". בינתיים, ברשתות החברתיות אוהדים ביקרו את התנהלות הבלם וחלקם אף הגזים ושלח הודעות קשות כנגדו. במידה שיעזוב אוראל דגני או אדי גוטליב יצורפו.  

ברק בכר החליט לפתוח עם נאור סבג במקומו של דוד קלטינס בזכות העובדה שהרכש מנס ציונה היה טוב במחנה האימונים, בעוד זה שהגיע מבית"ר ירושלים לא השלים מחנה אימונים שלם. "יש לנו המון עבודה. לא פשוט לחבר קבוצה כמעט חדשה בתקופה קצרה", אמרו במועדון.

לקראת משחק הגומלין יחזור לסגל רמזי ספורי, שלא יצא לאלבניה בגלל דלקת בגרון. ההערכה היא שהוא יפתח בקישור מול לאצ'י בשבוע הבא.