דיווח: פ.ס.ז' וסיטי רוצות את ללה משטרסבורג

הכוכב עדיין בספק לחיפה בחמישי, אז'ורק: "מחכים בקוצר רוח למשחק". וגם: איך רואים את הירוקים בצרפת?

מערכת אתר ערוץ הספורט  21.07.19 - 16:24
תחילת כתבה

ארבעה ימים לפני הביקור של מכבי חיפה בשטרסבורג, הצרפתים מעלים הילוך בכל מה שקשור להכנות שלהם למשחק הראשון במסגרת סיבוב המוקדמות השני של הליגה האירופית.

הקבוצה של תיירי לוריי תגיע למשחק מול סגנית האלופה הישראלית כשהיא בכושר טוב ואחרי ארבעה ניצחונות רצופים בתקופת ההכנה. בכלל, שטרסבורג חוזרת לזירה האירופית אחרי היעדרות בת 13 שנים ולכן במועדון יש רעב גדול לזירה האירופית, אפילו שמדובר רק בשלבי המוקדמות.

כוכב הקבוצה, קני ללה, שנפצע ביום שישי האחרון בירך הימנית והוחלף במהלך הניצחון 1:3 על טולוז במשחק ההכנה האחרון לפני הירוקים, עדיין בספק להתמודדות, אבל בצרפת מעריכים שיהיה כשיר בסופו של דבר.

בנוסף, הדיווחים בכלי התקשורת המקומיים טוענים שללה, שבישל 9 שערים בעונה שעברה, נחשב למועמד להצטרף לפ.ס.ז' ולמנצ'סטר סיטי, כשנאפולי הוזכרה עוד קודם כמועמדת רצינית לקלוט אותו. בצרפת טוענים שפ.ס.ז' רואה בללה כמחליף אפשרי לדני אלבס שכבר עזב, אבל הגיל שלו (27) יכול להוות מכשול עבור המועדונים הגדולים.

שחקן מבוקש נוסף של שטרסבורג הוא חלוץ גבה הקומה, לודוביק אז'ורק (1.97 מטרים), שמקושר נמרצות לאיינטרכט פרנקפורט הגרמנית של טאלב טוואטחה. לפחות בינתיים, הוא נשאר בקבוצה ומתוכנן לשחק מול מכבי חיפה. "אנחנו מחכים בקוצר רוח למשחק ביום חמישי", אמר אז'ורק לקראת הירוקים. "התחלנו את ההכנות לעונה מוקדם יותר הפעם בדיוק בשביל המשחקים מול מכבי חיפה".

כלי התקשורת בשטרסבורג כבר הכינו את האוהדים המקומיים לקראת המשחק מול מכבי חיפה ושם תיארו את מכבי חיפה כ"קבוצה ברמה של מועדון צמרת בליגה השניה בצרפת". מבחינת הקהל, האיצטדיון בשטרסבורג צפוי להיות מלא ב-26 אלף אוהדים, כשגם לירוקים תהיה נציגות מכובדת ביציע האורחים.

הדפס