שחרור חלק מהמנודים חסך לברקת מיליון יורו

בעלי הפועל ב"ש מתקשה להגיע להסדר מול אלו וצדק

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  23.07.19 - 08:31
תחילת כתבה

אלונה ברקת ואסי רחמים חסכו מיליון יורו בתשלומים שהיו אמורים להגיע לחלק מהמנודים. שחרורם של אריאל הרוש, עדן בן בסט, אריק סאבו, קווין טאפוקו וחן עזרא גרם לנחת אצל בעלי המועדון. האחרון נחת רק בלילה בקפריסין ויעבור היום (שלישי) בדיקות רפואיות באומוניה ניקוסיה, כפי שנחשף בערוץ הספורט.

ברקת, שעם חלק מהשחקנים הגיע להסדר במסגרתו גם פיצתה אותם כמו עם עדן בן בסט ואריאל הרוש, תנסה להגיע בימים הקרובים להסדרים דומים עם שחקנים נוספים, בינהם דור אלו ושיר צדק. מנודה נוסף, עמראן אלקרנאווי, המחזיק בחוזה לשנתיים מאוכזב מההתנהלות של המועדון מולו.

הבנות איתם יחסכו לפחות עוד 400 אלף יורו, אבל בינתיים בב"ש מתקשים להגיע עימם לעמק השווה. "גם זה ייפתר", אמרו במועדון, "הם הרי רוצים לשחק כדורגל".  למרות הסיטאוציה הוזמנו השחקנים המנודים לאימון אתמול, שהתקיים לקראת 21:00.

בב"ש ציינו כי ברקת מוכנה להשלים לצדק את שכרו בהפועל ת"א או הפועל חיפה, אך רק את שכר הבסיס אותו היה יכול להרוויח אם היה נשאר במועדון. הבלם לא צפוי להיכלל בסגל למשחק נגד קייראט.

אחרי שהעפילו לחצי גמר גביע הטוטו עם ניצחון בסמי עופר על מכבי חיפה, בב"ש מתעסקים רק במשחק מול הקזחים. המאמן ברק בכר  החליט שהקבוצה תתאמן היום בטוטו טרנר ואת האימון המסכם, מחר, תקיים הקבוצה בבית האדום, כפי שהיה בסיבוב הקודם.

הדפס