שהר יפתח מול נורשפינג. "הוא החלוץ הכי טוב בסגל"

לאחר ה-1:1 בשבדיה, בבאר שבע בטוחים שהכל תלוי בהם לקראת הגומלין בחמישי: "זה ברגליים שלנו". קרייו יירד לספסל, עמית ביטון ימשיך לקבל את הקרדיט. ממן לא בסגל

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  14.08.19 - 08:45
תחילת כתבה

מאמן הפועל באר שבע ברק בכר יחזיר להרכב את בן שהר לקראת משחק הגומלין מחר (חמישי, 20:30) מול נורשפינג. אחרי ה-1:1 בשבדיה, בכר מבין שהמשחק יהיה שונה לחלוטין מהמשחק הראשון ושיצטרך יותר מהירות על חשבון פיזיות. לכן, מעדיף המאמן את שהר במקומו של חוסה אנחל קרייו. החלטה סופית תתקבל רק אחרי האימון המסכם הערב, אבל נדמה כי זה יהיה השינוי היחיד.

"בן הוא החלוץ הכי טוב בסגל שלנו וגם אם הוא מחמיץ לאחרונה, הוא מגיע להמון מצבים ויסיים כמלך השערים שלנו שוב", אמרו בב"ש, שם ציינו כי עד עכשיו את רוב השערים כבשו שחקני הקישור שהצטרפו להתקפה. אם שהר יתופקד בשפיץ, נייג'ל האסבליינק יפתח באגף. "הם קבוצה טובה אבל הכל ברגליים שלנו", הבהירו בב"ש לשחקנים.

עמית ביטון שהחליף את מיגל ויטור, ימשיך לקבל את הקרדיט במרכז ההגנה לצידו של לואי טאהא. ויטור התבקש שלא להגיע לאימונים עד לתחילת השבוע הבא והצטווה למנוחה מוחלטת כדי להבריא לחלוטין מהמכה שספג בראשו וגרמה לו לזעזוע מוח קל.

מעבר לרצון לעלות שלב ולפגוש ככל הנראה את פיינורד בקרב על העלייה לבתים, בכר יצטרך לא רק להכין טוב את הקבוצה שלו למשחק מחר, אלא גם לקבל החלטה מהירה מי לא יהיה בסגל. חנן ממן שסיבב את הקרסול באימון שלשום, יחזור להתאמן באופן מלא רק בשישי ולא ייכלל בסגל, כשנראה שגם תומר יוספי ששב מפציעה יישב ביציע. "יש מלחמה בריאה על הסגל ועל ההרכב, וככה צריך שיהיה בכל קבוצת כדורגל", אמרו במועדון.

עלייה לשלב הבא תכניס לקופת ב"ש עוד חצי מיליון יורו כשעלייה לשלב הבתים כבר תסייע לאלונה ברקת להחזיר לו מעט מהכסף שהוציאה בשנתיים האחרונות על רכש שהתברר כשגוי. אצטדיון טוטו טרנר יהיה מלא והאוהדים הבטיחו תצוגת עידוד מרשימה שתדחוף את השחקנים להשיג את הכרטיס לשלב הבא.

הרכב משוער: ארנסט שטקוס, בן ביטון, לואי טאהא, עמית ביטון, שון גולדברג, דוד קלטינס, עדן שמיר, מרוהאן קבהא, רמזי ספורי, נייג'ל האסלביינק, בן שהר.  

הדפס