"היעילות תבוא על חשבון יופי. אין שאננות"

בכר וב"ש מתכוננים לנורשפינג. קלטינס: "בית"ר זה בית עבורי"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  14.08.19 - 19:00
תחילת כתבה

המטרה: פלייאוף מוקדמות הליגה האירופית. היריבה: נורשפינג השבדית. הזירה: אצטדיון טרנר. אבל עוד לפני שב"ש תנסה לשמור על שער החוץ מהמשחק הראשון, ברק בכר התייצב הערב (חמישי) מול המיקרופונים במסיבת העיתונאים הרשמית והתייחס למשחק הגומלין של הסיבוב השלישי ולשינויים המתוכננים בהרכב. 

"ננסה לשפר את הדברים מהמשחק הראשון ויש הרבה מה לשפר", פתח ברק בכר את מסיבת העיתונאים. "אנחנו מגיעים ביתרון וננסה לא לאבד אותו. כל משחק הוא לגופו, באירופה צריך להבין את המעמד והחשיבות ולכן ננסה להיות יעילים, אפילו אם זה על חשבון יופי. יש לנו משימה ואנחנו נצטרך לשחק יותר טוב. נורשפינג קבוצה חזקה שנמצאת בשיא הכושר שלה ואסור לזלזל בה אפילו שזו הנטייה".

בכר המשיך בהתייחסות לקהל של ב"ש: "היתרון האמיתי שלנו זה הקהל הביתי שתומך בנו תמיד. שאננות? התפקיד שלי ושל הצוות זה לגרום שלא תהיה שאננות. יש לנו הרבה מה לשפר ואנחנו משחקים נגד קבוצה טובה, אז לא תהיה שאננות. אני מכיר את הצוות ואת השחקנים שלי. יש הרבה דברים שאני דורש מהם. כל השחקנים שעלו מהספסל נתנו 100% וזה מה שאני רוצה לראות מכולם, וזה נכון לכל שחקי הסגל".

על היריבה הוסיף: "נורשפינג קבוצה מאוד ממושמעת וטקטית שנמצאת בשיא הליגה. יש להם 7-8 משחקים ללא הפסד ברציפות. רואים את העבודה של המאמן והגיוון בקבוצה, אנחנו לא מקטינים ראש אפילו לא לשנייה. יש שם הרבה שחקנים מוכשרים וצעירים שאנחנו יודעים שביום נתון יכולים לעשות לנו צרות. נעשה מה שעשינו בחלקים גדולים ממשחק ההגנה במשחק הקודם. כמובן שבבית עם הקהל שלנו נבוא לנצח את המשחק, אבל זה תלוי איך הוא יתפתח".

לסיום, התייחס בכר לעמית ביטון ומעמדו: "דיברתי איתו כבר בקיץ והסברתי לו שזה לא משנה איפה הוא מדורג בין הבלמים. הוא שחקן בית מוכשר שיש לו עוד דברים לשפר, אבל אנחנו בונים עליו לשנים הבאות והוא ישחק עוד הרבה".

דוד קלטינס הוסיף על דבריי מאמנו והתייחס לאקסית מירושלים: "הגעתי ישר למחנה האימונים וכולם עזרו לי להרגיש בבית מהרגע הראשון. אני אוהב לשחק בקישור, רציתי לקחת את האתגר הזה ולבוא לפה כי זה התפקיד שמייעדים לי פה, שם הפוטנציאל שלי גבוה יותר. מי שלא מב"ש זה נשמע לו כאילו זה חור, אבל זו עיר מדהימה, אני מרגיש שנקלטתי פה טוב".

"מצחיק שגם המשחק ליגה הראשון וגם המשחק בגביע הטוטו יצאו בטדי, זה לא סוד שבית"ר זה לא עוד מועדון עבורי, זה היה לי בית. יהיה טקס לכבודי לפני המשחק, זה קהל שעושה דברים מתוך אהבה ולא אפגע מאף אחד באופן אישי".