מיכה: "כבר חזרנו ממקרים קשים מזה"

קשר מכבי התייחס לסודובה במסע"ת. איביץ': "נבוא לנצח"

מערכת אתר ערוץ הספורט  14.08.19 - 19:58
תחילת כתבה

אחרי שנכשלה במוקדמות ליגת האלופות והובכה במשחק הראשון מול סודובה במוקדמות הליגה האירופית, מכבי ת"א תנסה מחר (חמישי) לתקן את הרושם. הצהובים יצאו לליטא וינסו למחוק פיגור 2:1, מה שיקנה להם את הכרטיס המיוחל לפלייאוף הליגה האירופית. בינתיים, ולדימיר איביץ' ודור מיכה התייחסו להתמודדות במסיבת העיתונאים.

"כולם מבינים את חשיבות המשחק ויודעים שמחכים לנו 90 דקות גורליות שבהן כל אחד יצטרך לתת את הלב והנשמה", אמר מיכה. צריך להמנע מהטעויות שעשינו במשחקים האחרונים, היה לנו שבוע להסיק מסקנות. תמיד יש אמונה, הייתי פה בהרבה משחקים לאורך השנים שחזרנו מדברים קשים יותר. זה מתחיל מאמונה ואנחנו יודעים שאנחנו יכולים לעשות את זה".

"המחצית הראשונה של ההתמודדות מול סודובה נערכה בבית והפסדנו בה, כעת המחצית השנייה לפנינו ואנחנו צריכים לעשות הרבה דברים בשונה מאשר במשחק הראשון, ולשחק הכי טוב שאנחנו יכולים כדי לעלות לשלב הבא", אמר המאמן.

"סודובה לא הפתיעה אותי", המשיך איביץ'. "היא שיחקה גם במשחקים קודמים בשיטה שונה ועם אותם שחקנים. אנחנו יודעים איך הם משחקים. הם דומיננטים באוויר, קשוחים ומאורגנים על הקרקע ועושים הרבה תנועה ועבודה. זו קבוצה טובה ומעניינת".

"לפעמים יש משחקים בהם אתה מאבד ביטחון אחרי שהיריבה כובשת. לא קל לחזור מפיגור כזה אבל אני מאמין בשחקנים שלי. יש להם גישה חיובית והם הוכיחו את זה הרבה פעמים בעבר. הגענו לכאן כדי לתת 90-95 דקות טובות ולנצח במשחק".