"איביץ' פשוט עצוב מההדחה ומחפש תירוצים"

מאמן סודובה עקץ את זה של מכבי ת"א: "השחקנים שניצחו הם אלו עם הגב המיוזע יותר"

מערכת אתר ערוץ הספורט  16.08.19 - 06:54
תחילת כתבה

הרבה מתח הורגש אתמול (חמישי) באצטדיון בסודובה במהלך הניצחון 1:2 של הליטאים על מכבי תל אביב. הצהובים אמנם הודחו ממוקדמות הליגה האירופית בעקבות כדורגל די חלש, אך עיקר הדברים של ולדימיר איביץ' במסיבת העיתונאים שלאחר ההתמודדות היו בנוגע לתקרית עם מביא הכדורים, שלטענתו קיבל הוראה להחזיק בכדור כדי לבזבז זמן. המאמן של סודובה, ולדימיר צ'בורין, הגיב לטענות הללו ולניצחון ככלל.

"היה הרבה מאד מתח", אמר צ'בורין. "אני חייב להודות לשחקנים שלי ששיחקו בצורה איכותית והצליחו שוב לכבוש ולהשיג את התוצאה הרצויה. היריבה התחילה את המשחק כפי שציפינו עם לחץ גבוה, אבל הנשק שלנו היה התקפות מהירות וקטלניות. כעת ננסה להמשיך במסע כדי להוסיף עוד היסטוריה לכדורגל הליטאי".

"בסיום צפו המון רגשות אצל כולם. צד אחד חשב שהוא הצד הצודק בעוד השני חשב שהוא צודק. דיברנו אחרי המשחק כדי להשאיר את כל זה מאחורינו. כולם רצו לנצח, זה ברור, ולפעמים זה נגרר לרגש. היחסים שלי עם מאמן מכבי נשארו טובים. אפשר להבין את האמוציות, למכבי יש מטרות גדולות ובגלל זה הם היו מאד נחושים לנצח. התקרית עם הילד? אני חושב שהמאמן עצוב מההדחה ובגלל זה הוא מחפש תירוצים. השחקנים שניצחו בסופו של דבר היו אלה עם הגב היותר מיוזע".

כמו כן, בתקשורת הליטאית ביקרו את יונתן כהן על פעולותיו במהלך הניסיון לחדש את המשחק מהר יותר והתקרית עם הילד על הקווים, מה שהוביל להרחקת שחקנה של מכבי. "כהן פגע בילד מאחורה ואז העיף את הכדור מהידיים שלו. החלוץ הורחק אך לא רצה לעזוב את המגרש והתווכח, ורק אחר כך הוציאו אותו בכוח לחדרי ההלבשה", כך נכתב.