אבוקסיס הודה: "אנחנו לא בליגה של מאלמו"

מאמן בני יהודה: "חצי שעה של הגנה טובה זה לא מספיק"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  22.08.19 - 22:49
תחילת כתבה

בני יהודה רשמה הישג נאה עם עלייתה לפלייאוף הליגה האירופית - והיא, אלא אם יקרה נס, תצטרך להסתפק בזה. החבורה של יוסי אבוקסיס הובסה 3:0 על ידי מאלמו בחוץ, מה שמשאיר לה סיכוי קלוש להעפיל בשבוע הבא לשלב הבתים.

מאמן מחזיקת הגביע הודה בסיום: "מדובר בקבוצה שהיא לא ברמה שלנו, ניסינו לעשות הכל, אבל חצי שעה של הגנה טובה זה לא מספיק. אני כן מרוצה מההשקעה ומההקרבה של השחקנים שלי. כל שחקן שהיה על כר הדשא נתן את כל מה שיש לו, אבל שוב, שיחקנו נגד יריבה מאוד איכותית, שכבר שיחקה 20 מחזורים בליגה השבדית, הם נמצאים בכושר מצוין, הם מחוברים ואנחנו לעומת זאת שיחקנו שלושה משחקים רשמיים עד לשלב הזה של העונה".

אבוקסיס ניסה בסיום לשים את האצבע על נקודת השבירה: "בחצי השעה הראשונה עשינו הגנה טובה מאוד, סגרנו את מאלמו טוב מאוד, אבל אז רוזנברג כבש שער מדהים ואחרי שלוש דקות הגיע גם השער השני ומכאן כבר היה קשה מאוד לחזור".

והאם יש סיכוי בגומלין? "צריך להיות כנים ולומר את האמת, הסיכויים שלנו לנצח את מאלמו 0:4 בבית הם לא גבוהים", סיכם אבוקסיס. "כרגע, אני מתרכז קודם כל במשחק הליגה שיש לנו ביום ראשון. אנחנו מתחילים את הליגה וזאת המשימה הבאה שלנו. זאת הסיבה שאחרי 60-70 דקות הוצאתי את שני החלוצים שלנו ואת הקשר במרכז השדה. אחרי המשחק שלנו בליגה ביום ראשון, נתחיל לחשוב על המשחק בחמישי הבא".