למרות ההדחה הצפויה: ב"ש תנסה לצרף קשר אחורי זר

במועדון ינסו להתחזק לקראת הליגה. על אף התבוסה 3:0 בהולנד, בבירת הנגב מאמינים לפני הגומלין מול פיינורד: "בטרנר זה ייראה אחרת". מיגל ויטור צפוי לפתוח גם מול בית"ר

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  23.08.19 - 06:45
תחילת כתבה

אכזבה גדולה בהפועל באר שבע בעקבות ההפסד 3:0 לפיינורד במשחק הראשון בפלייאוף הליגה האירופית. עם זאת, על אף ההבנה כי הקמפיין האירופי ככל הנראה הגיע לסיומו, במועדון עדיין מחפשים לצרף קשר אחורי זר עד סגירת חלון ההעברות. 

בבאר שבע הודו כי היריבה הייתה הרבה יותר איכותית, אבל עדיין חשו פספוס מכך שלא ניצלו את המצבים שהגיעו אליהם. "יכולנו להוציא יותר", טענו בבירת הנגב והוסיפו: "ברור שההולנדים שלטו והיו הרבה יותר טובים, אבל אנחנו לא ניצלנו את שלנו וחבל. 2:1 וזה סיפור אחר לגמרי והכל פתוח".

אמנם האדומים לא הצהירו בריש גלי כי ההעפלה לשלב הבתים היא חסרת סיכוי, אבל ברור לכולם כי הסיכויים למהפך בטרנר ועוד מול קבוצה איכותית כמו פיינורד הם קטנים מאוד. ובכל זאת, היו שחקנים שאמרו: "בטרנר זה יהיה אחרת, כל עוד יש סיכוי אנחנו נילחם". אגב, מענק העלייה לשלב הבתים עומד על 2.92 מיליון יורו, ללא הכנסות מזכויות שידור, כרטיסים וכדומה.

כעת, בבאר שבע כבר מתרכזים במשחק הליגה הראשון, מול בית"ר ירושלים ביום ראשון. במועדון חזרו ואמרו כי להפסד ברוטרדם לא תהיה השפעה שלילית על השחקנים. "עכשיו הכי חשוב לפתוח ברגל ימין את ליגת העל", הוסיפו.

הקבוצה תמריא לארץ הבוקר, ולמעשה יהיה לה רק אימון אחד לפני המשחק בטדי (במוצאי שבת). מיגל ויטור, ששיחק לראשונה מאז תחילת החודש והשלים כמעט 90 דקות, הרגיש בסדר והוא אמור להיות כשיר ולפתוח גם מול הירושלמים.