אז'ובל עשוי להיכלל בסגל למשחק מול מכבי ת"א

בני יהודה שמה בצד את ההדחה מול מאלמו. גאדיר עדיין בספק

תומר לוי
תומר לוי  30.08.19 - 06:13
תחילת כתבה

אירופה נגמרה, ועכשיו חוזרים לליגה: בבני יהודה לא מוכנים להתבוסס בתבוסה אמש (חמישי) 3:0 למאלמו במסגרת מוקדמות הליגה האירופית, ומודעים למשימה האמיתית שלהם השבוע: מכבי תל אביב, שתפגוש את הזהובים ביום ראשון הקרוב.

השחקנים כבר מפוקסים: "הראש שלנו במכבי תל אביב. אנחנו באים לנצח, ולא נבוא לשמש תפאורה". בן אז'ובל, שחתם אתמול, עשוי להיכלל בסגל למפגש עם הצהובים, מאחר ועשה הכנה לעונה עם קבוצתו הקודמת, הפועל עכו, ונמצא בכושר טוב. הקרע הקטן בגללו מוחמד גאדיר נעדר מהמפגש עם השבדים אמש, עלול לגרום לו להחמיץ גם את משחק הליגה, והוא עדיין בספק.

איתן וולבלום, שעבר לבני יהודה במסגרת עסקת אשכנזי-חזיזה עם מכבי חיפה, נכלל אמש בסגל למשחק מול מאלמו, אך בקבוצה העדיפו שלא לסכן אותו. החלוץ דור כוכב והקפטן איציק עזוז ימשיכו להיעדר בגלל פציעות.

"זה יהיה משחק ליגה חשוב", אמר המאמן יוסי אבוקסיס, לקראת ההתמודדות בבלומפילד. "יהיה איצטדיון מלא, רובו באוהדי מכבי. אנחנו הולכים לשחק מול האלופה, אבל כמו תמיד נבוא לעשות את המאמץ להיות הכי טובים. אנחנו עדיין קבוצה חדשה, ומכבי ת"א די דומה לשנה שעברה. נלמד את השחקנים החדשים דרך המפגש עם מכבי".

לגבי התבוסה על מאלמו, אבוקסיס הודה: "לא השליתי את עצמי, לא חשבתי שנוכל לעשות כאן משהו מטורף. כל המשחק חשבתי בעיקר על המשחק נגד מכבי, בחרתי שלא לשתף שחקנים בסכנת פציעה. בסך הכל, היו שחקנים ששיחקו לא רע בהתחשב בזה שזהו המשחק הראשון שלהם נגד קבוצה חזקה".