"האיש שגלדבאך זוכרת לרעה": וייסמן מסומן

חלוץ וולפסברגר על הכוונת של הגרמנים לקראת הקרב באירופית. בראיון ל'בילד' הוא אמר: "רוצה לשחק בבונדסליגה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  28.11.19 - 12:16
תחילת כתבה

שון וייסמן הוא אחד הליגיונרים המצליחים של ישראל העונה, והוא הרוויח את המחמאה הזאת אחרי שכבר הספיק לכבוש 20 שערים ב-21 משחקים בכל המסגרות. אולם, בליגה האירופית עד כה הוא מצא את הרשת רק פעם אחת, במחזור הראשון של שלב הבתים בו וולפסברגר פגשה בחוץ את בורוסיה מנשנגלדבאך. הערב (חמישי, 19:55) קבוצתו תארח את היריבה מהצמרת של הבונדסליגה, ובתקשורת הגרמנית ידעו היטב את מי צריך לסמן.

"זה האיש שאוהדי גלדבאך זוכרים לרעה", נכתב היום ב'בילד'. וייסמן כבש את השער הראשון ב-0:4, הניצחון היחיד של וולפסברגר עד כה במפעל. אחרי השער, הוא חגג עם דגל ישראל, אותו קיבל במקרה מאדם שלא הכיר מהיציע.

בראיון לעיתון הגרמני, הוא אמר: "לא הכרתי את מי שדחף את הדגל ליד שלי, אבל זה היה מושלם. התפילה כשאני חוגג? אני תמיד עושה את זה כשאני כובש". וייסמן התייחס לסיכויים לעלות לשלב הבא: "המטרה היא לנצח. אם נפסיד, הכל יכול להסתיים עבורנו".

בגלדבאך יודעים שהישראלי הוא אחד האיומים המרכזיים, שכן בכתבה עליו צוין שהוא כבש 14 שערי ליגה באוסטריה, רק אחד פחות מארלינג האלאנד המוכשר של רד בול זלצבורג. יש סיבה נוספת לכך שהחלוץ מסומן: "המטרה שלי היא לשחק בבונדסליגה יום אחד. רציתי את זה עוד לפני שהגעתי לאוסטריה. שערים במשחקים כאלה כמובן עוזרים".