אטאלנטה ורומא בעקבות סולומון. מחירו: כ-20 מ' יורו

הקבוצה מברגמו, מולה כבש השחקן במסגרת ליגת האלופות, כבר הגישה הצעה עבור קשר הנבחרת, אבל לא בגובה שסיפק את שחטאר דונייצק. הישראלי בדרך לשדרוג בקריירה?

תומר לוי
תומר לוי  05.08.20 - 23:03
תחילת כתבה

מנור סולומון זוהר תחת אור הזרקורים. אחרי שכבש שני שערים בקמפיין ליגת האלופות העונה של שחטאר דונייצק - שער ניצחון בתוספת הזמן מול אטאלנטה, ועוד אחד מול מנצ'סטר סיטי באצטדיון איתיחאד - לקשר הישראלי של אלופת אוקראינה יש כעת שער גם במסגרת הליגה האירופית, ועוד בשלב נוקאאוט.

בעקבות ההצלחה של הקשר הצעיר (21), לאחרונה דווח בתקשורת האיטלקית כי אטאלנטה מעוניינת בשירותיו. כעת, לאתר ערוץ הספורט נודע כי אטאלנטה כבר הגישה הצעה בסך כ-13 מיליון יורו עבור סולומון. ההצעה הזו לא סיפקה את שחטאר דונייצק, שדורשת עבור קשר הנבחרת כ-20 מיליון יורו. יחד עם זאת, גם רומא התעניינה לאחרונה במחירו של הכישרון הישראלי, שעשוי בקרוב מאוד להשתדרג לליגה האיטלקית.

כזכור, זו עונת פריצה נפלאה עבור המטאור מכפר סבא: בסה"כ בשנה וחצי במדיה של דונייצק, אליה עבר בינואר 2019 ממכבי פתח תקווה, הוא הספיק לכבוש פעמיים במדיה בליגת האלופות (נגד אטאלנטה ומנצ'סטר סיטי), וכעת הוסיף שער אירופי נוסף בליגה האירופית. סולומון משאיר חותם, ואולי גם מסתכל לעבר התחנה הבאה.