"הדחה מאירופה כעת תוציא לנו את האוויר"

דריכות בב"ש לקראת קרב החוץ מול לאצ'י. מה מתכנן אבוקסיס?

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  17.09.20 - 06:52
תחילת כתבה

בידיעה שהיא מגיעה פייבוריטית להתמודדות, הפועל באר שבע השלימה את ההכנות שלה לקראת המשחק הערב (חמישי) באלבניה מול לאצ'י. במועדון מודעים לכך שיריבתם מגיעה מעמדת נחיתות, אך יוסי אבוקסיס משדר המון כבוד לאלבנים, אותם ב"ש עברה בשנה שעברה.

"לאצ'י העיפה את אנורתוזיס הקפריסאית של רוני לוי, הם רק מחכים לעשות את קפיצת המדרגה שלהם במפעל", אמרו בב"ש. שחקני הקבוצה מעידים על אווירה טובה אחרי ההפסד למכבי חיפה. אפילו ז'וסוואה, שעבר תקופה לא פשוטה, לוקח חלק פעיל ברמה החברתית. הכוכב התחבא לרותם חטואל בארון והבהיל אותו לקול צחוק השחקנים ומול מכשירי הנייד, שהוצאו כדי לתעד את האירוע.

אבוקסיס, כפי שפירסמו אמש, יבצע שלושה שינויים בהרכב שהפסיד למכבי חיפה. שון גולדברג לא כשיר במאת האחוזים ומתלונן על כאבים בקרסול, אבל יפתח על חשבונו של דודי טויטו. לואי טאהא יחליף את שיר צדק במרכז ההגנה לצד מיגל ויטור. ומרוהן קבהא ישוב להרכב על חשבון דוד קלטינס.

"הדחה מאירופה בשלב כזה יכולה להוציא לנו את כל האוויר", הודו השחקנים, שיודעים שעליית שלב תסייע רבות מבחינה כלכלית, בטח לאור האפשרות להגיע לשלב הבתים ולאחר הפיחות בהשקעה בשל משבר הקורונה והצעד לאחור שלקחה הבעלים, אלונה ברקת.

ההרכב המשוער: אוהד לויטה, אור דדיה, לואי טאהא, מיגל ויטור, שון גולדברג, מרוהאן קבהא, תומר יוספי, ז'וסוואה, אלטון אקולטסה, סינטיהאו סלליך, איתמר שבירו.