ואלון אחמדי: "מכבי חיפה יכולה להפתיע את טוטנהאם"

אקס ק"ש, שהודח ע"י מוריניו: "אפשר לתפוס אותם לא מוכנים"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  01.10.20 - 12:49
תחילת כתבה

במשך 15 דקות חלמה שקנדיה המקדונית על סנסציה מול טוטנהאם. ולימיר נאפיו איזן אחרי שאריק לאמלה העניק יתרון לתרנגולים, אבל השוויון החזיק מעמד רבע שעה בלבד. הונג מין סון קבע 1:2, הארי קיין חתם והחבורה של ז'וזה מוריניו השיגה את הניצחון המיוחל בדרך למפגש נגד הירוקים.

בהרכב שקנדיה פתח אקס עירוני ק"ש, ואלון אחמדי. למרות יחסי הכוחות, הקשר אופטימי באשר לסיכויים של מכבי חיפה לחולל סנסציה: "נגדנו החלוצים שלהם עשו את ההבדל, במיוחד יונג מין סון, אריק למאלה והארי קיין, שנכנס כמחליף במחצית השנייה. הקישור שלהם חזק מאוד, אבל דווקא בגלל ההגנה למכבי חיפה יש צ'אנס".

"אנחנו רק עלינו על כר הדשא בכדי להנות, מכבי חיפה יכולה לעקוץ אותם בהתקפות מעבר", המליץ אחמדי לבכר, "ממה שאני זוכר מהמשחקים נגד מכבי חיפה, הם משחקים כדורגל מהיר. אז יש להם אפשרות לתפוס אותם לא מוכנים. בכדורגל אתה אף פעם לא יכול לדעת. אם ינתחו אותם בצורה טובה, הם יכולים לעשות סנסציה. עד הדקה השבעים התוצאה נגדנו הייתה 1:1, אז הם כבשו פעמיים וסיימו את המשחק".

הקשר, ששיחק עונה אחת בק"ש, זכור בעיקר בשל יכולת המסירה שלו (סיים את העונה בק"ש עם תשעה בישולים), אך למרות שהחזיק בחוזה לעונה נוספת החליט לעזוב את ישראל מסיבות אישיות. על עתידו הוסיף הקשר: "אם בעתיד תהיה לי הצעה טובה מישראל, אבוא. אני מתגעגע לישראל".