"עדיין מחכים לתשובות, השחקנים במתח"

אבוקסיס וב"ש מתכוננים לסלביה: "לא מסתפקים במה שעשינו"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  21.10.20 - 19:17
תחילת כתבה

הפועל באר שבע עדיין לא לגמרי יודעת איך ייראה הסגל שלה במשחק הראשון בליגה האירופית מחר (חמישי, 19:55), אבל היא תצטרך בעיקר לנסות להתרכז בכדורגל. כזכור, ז'וסוואה, לואי טאהא ורז רחמים נמצאו חיוביים לקורונה, כמו גם יוסי אבוקסיס ואליניב ברדה, אך בבירת הנגב יקוו בכל מקרה לפתוח ברגל ימין בקרב מול סלביה פראג.

אצל מאמן הקבוצה, יוסי אבוקסיס, ניכרה היטב חוסר הוודאות לקראת המשחק. קרוב ל-24 שעות לפני שריקת הפתיחה, המאמן לא יודע מי יעמוד לרשותו - ואם בכלל יוכל לעמוד על הקווים. "עוד לא קיבלנו תשובה", הוא אמר במסיבת העיתונאים היום, "אנחנו עוד מחכים. גם השחקנים קצת במתח לפני האימון, גם אני ואליניב (ברדה, עוזר המאמן). זה לא מצב נעים, אבל אנחנו מתחילים להתרגל אליו. זה משהו חדש, אבל אנחנו גם הזוכרים את התקופה שלא התאמנו בכלל. זה קשה, אבל לא נחפש תירוצים".

באשר אליו, אמר אבוקסיס: "אני מרגיש טוב. היו לי כמה ימים פחות טובים, וקצת חום, אבל בסה"כ עברתי את זה טוב. אני בסדר. גם השחקנים שחזרו מהקורונה, חוזרים לשחק - שזה יותר קשה". כמו כן, ביקר אבוקסיס את ההחלטה להקדים את משחק הליגה מהמחזור החמישי מול מכבי תל אביב כבר ליום ראשון: "אנחנו לא מבינים את המשחק הזה, זו המצאה. פתאום להקדים משחק מהמחזור החמישי, כשחצי קבוצה שלנו היתה חולה, זה לא מובן. לא אהבנו את ההחלטה, גם אני וגם השחקנים, אבל נבוא ונתמודד".

כמו כן, התייחס אבוקסיס גם ליריבה שלו מחר: "סלאביה אולי לא שיחקה בליגה, אבל יש לה לא מעט שחקנים בנבחרות. כמובן שהם אלופים בצ'כיה. הם קבוצה חזקה מאוד, והם גם היו יותר פעילים, אבל גם במשחקים קודמים עשינו תוצאות יפות. ננסה להוציא את המקסימום, למרות הכנה לא נורמלית".