אקולטסה צפוי לפתוח לבד בחוד של באר שבע מול ניס

אחרי הניצחון מול סלביה, קבוצתו של יוסי אבוקסיס מאמינה שאפשר לעקוץ גם בצרפת. אגודלו ירד לספסל וסלליך צפוי לחזור להרכב של הגמלים. וגם: המפגש המרגש של וארן

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  29.10.20 - 08:44
תחילת כתבה

הפועל באר שבע דרוכה לקראת ההתמודדות הערב (חמישי). "לא נתנו לנו סיכוי מול סלביה ולא נותנים לנו גם סיכוי בניס" אמרו שחקנים בקבוצה, שאחרי הניצחון מול הצ'כים במחזור הראשון של הליגה האירופית מאמינים שאפשר לעשות זאת גם הפעם בצרפת מול ניס.

יוסי אבוקסיס, שידוע כמאמן שחשוב לו קודם כל משחק ההגנה, מודע להבדלי הרמות ומקווה שאם הקבוצה שלו לא תספוג במחצית הראשונה, אפשר יהיה לעקוץ במחצית השנייה ולהפתיע.

בשל כך, המאמן ויתר באימון המסכם על החלוץ ג'ונתן אגודלו ותירגל על חשבונו את סינטיהו סלליך. המשמעות היא שהקבוצה מבירת הנגב תשחק עם אלטון אקולטסה לבד בחוד, בעוד תומר יוספי וסלליך ישחקו באגפים וז'סוואה מתחת לחלוץ.

הפורטוגלי ששמע אתמול שפטריק ויירה החמיא לו ומתכנן לשים עליו שמירה כפולה ינסה להוכיח שלא סתם ב"ש לחצה שיצטרף להתמודדות בצרפת.

אחרי תקופה ארוכה בה לא נפגשו בשל הקורונה, זכה החלוץ הצרפתי, אנתוני וראן לביקור מרגש. אימו של השחקן המריאה בתוך צרפת כדי לפגוש את בנה. התכנון תחילה היה לנסוע 6 שעות ברכב עד לניס אבל בשל הנחיות הקורונה והסגר בערים השונות משעות הערב המאוחרות, הצליחה אימו לתפוס טיסה.

הרכב משוער: אוהד לויטה; אור דדיה, לואי טאהא, מיגל ויטור, מרוהאן קבהא, שון גולדברג; מריאנו בריירו, תומר יוספי, ז'וסוואה, סינטיאהו סלליך; אלטון אקולטסה.