ריקן עשוי לפתוח: ההתלבטות של דוניס להרכב

מאמן מכבי תל אביב צפוי לפתוח עם אותה שלישיית בלמים מול סיבאספור, ועדיין מתלבט לגבי שתי עמדות

תומר לוי
תומר לוי  29.10.20 - 10:55
תחילת כתבה

לקראת המפגש של מכבי תל אביב הערב (חמישי, 19:55) נגד סיבאספור במסגרת המחזור השני של הליגה האירופית, יורגוס דוניס עדיין מתלבט לגבי ההרכב שיפתח. ממה שמסתמן, דן גלזר ואיתי שכטר יחזור ל-11 ושלושת הבלמים ימשיכו להיות שרן ייני, איתן טיבי ולואיס הרננדס. גם דור פרץ צפוי לפתוח.

אייל גולסה ככל הנראה לא יפתח, אבי ריקן צפוי לעלות בקישור, אך קיימת התלבטות בין יונתן כהן לדן ביטון. כך מסתמן לפחות על פי התרגולים שנעשו אתמול באימון.

שחקנים בקבוצה אמרו: "זה משחק חשוב מאוד, רוצים לעשות תוצאה טובה שתתן גם ביטחון להמשך. אין כאן פאניקה, אנשים נסחפו. ניצחנו את קרבאח ואז עשינו תיקו עם ב"ש, מה קרה? הקבוצה מתחברת מחדש אחרי הקורונה, אין ספק שנראה בהמשך הרבה יותר טוב".

כמו כן, אלכסנדר פשיץ' יהיה בסגל בעיקר בגלל שניתן לרשום 23 שחקנים, אך לא בטוח שיקבל כבר דקות משחק. אם הוא כן ישחק, זה כמובן יהיה בצורה הדרגתית עם מעט דקות בהתחלה, ומשם זה יגדל.

בעניין אחר, ישנו נתון מעודד מבחינת מכבי ת"א: בשני המשחקים האחרונים של הקבוצה נגד קרבאח והפועל ב"ש הקבוצה לא ספגה. הכניסה לעניינים של הבלם לואיס הרננדס עושה את שלה, שכן עושה רושם שבעמדה הזו מכבי ת"א הביאה בהחלט רכש טוב.

ההרכב המשוער: דניאל טננבאום; בן ביטון, שרן ייני, איתן טיבי, לואיס הרננדס, אנריק סבוריט (אופיר דוידזאדה); דן גלזר, דור פרץ, אבי ריקן; איתי שכטר, יונתן כהן (דן ביטון).