הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אמרי: נצטרך להסתגל למשחק של מכבי ת"א

מאמן ויאריאל מוכן: זו קבוצה טובה, עם הרבה אופציות בחוד

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  04.11.20 - 19:08
נתן כבוד למכבי ת"א. אמרי (GETTYIMAGES)
נתן כבוד למכבי ת"א. אמרי (GETTYIMAGES)

ויאריאל, יריבתה של מכבי תל אביב ביום חמישי, פתחה נהדר את עונת 2020/21. בליגה האירופית היא ניצחה את שני משחקיה, תוך שהיא כובשת לא פחות משמונה שערים (3:5 על סיבאספור ו-1:3 על קראבח), שהפכו אותה לשיאנית כל הזמנים במפעל עם 132 כיבושים.

גם בזירה המקומית הצוללת הצהובה חווה סיפתח חיובי. החבורה של אונאי אמרי השיגה 15 נקודות בשמונת משחקיה הראשונים בליגה הספרדית, והיא מדורגת במקום השלישי בטבלה - מרחק שני נקודות בלבד מהפסגה. עם זאת, יש לציין כי יש לה שני משחקים עודפים על פני קבוצות כמו ברצלונה ואתלטיקו מדריד.

בכל אופן, בפני מכבי תל אביב עומדת משוכה גבוהה מאוד. האלופה הישראלית אמנם עשתה צעדים חשובים מבחינתה עם הניצחונות על קראבח וסיבאספור, אלא שאחרי שני המשחקים הקרובים מול ויאריאל - התמונה עלולה להסתבך עבור הצהובים של יורגוס דוניס.

במסיבת העיתונאים המסורתית לקראת המפגש, אונאי אמרי, מאמן ויאריאל, נתן הרבה כבוד ליריבה: "מכבי תל אביב קבוצה חזקה, יש לנו הרבה כבוד אליה, היא שם מוכר באירופה. זו קבוצה שמשחקת כדורגל טוב, היא טובה עם הכדור, יש לה מרכז שדה איכותי עם שחקנים כמו דור פרץ ויש לה הרבה אופציות בהתקפה. נצטרך להסתגל למשחק שלה".

קשר ויאריאל מאנו טריגורס, שישב לצידו של אמרי במסיבת העיתונאים, הוסיף: "לנו ולמכבי תל אביב יש אותה כמות נקודות, אנחנו רוצים להוביל את הבית וזה משחק חשוב. אנחנו מלאי ביטחון, אנרגיה ואמונה בעבודה של הצוות. אם ננצח זה יהיה יתרון גדול בשבילנו במאבק על העלייה. יש לנו שני משחקי חוץ אחרי המשחק הזה, אז חשוב לנו מאוד לשמור על הבית".