סלליך במקום ז'וסוואה, ב"ש עם הרכב הגנתי

הדרומיים בלברקוזן: "מהמרים כמה נקבל, זה נותן מוטיבציה"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  26.11.20 - 11:14
תחילת כתבה

בצל פרשת ז'וסוואה והסיכוי שייחתך מיידית בעקבות דפוס התנהגות והתנהלות לא טוב, הפועל באר שבע תעלה הערב (חמישי) למשחק בגרמניה מול לברקוזן בשלב הבתים של הליגה האירופית, כשהפסד יסגור כנראה את הסיכוי להעפיל לשלב הבא.

"כולם מהמרים רק כמה נחטוף, זה נותן לנו מוטיבציה להוכיח אחרת", אמרו שחקנים בקבוצה. אבל גם הם מבינים שהמשימה קשה במיוחד והם יצטרכו לספק יום גדול בתוספת יום פחות טוב של לברקוזן כדי לחזור עם תוצאה שבכל אירופה ידברו עליה.

המאמן יוסי אבוקסיס הוכיח לא פעם שבמשחק אחד, מול יריבה טובה בהרבה, הוא יודע להעמיד קבוצה שיכולה לספק את הסחורה. הבעיה היא שמלבד ז'וסוואה, גם מיגל ויטור, אלטון אקולטסה ורמזי ספורי ייעדרו. "זה משחק של לב, נשמה, הקרבה. כי בכדורגל אנחנו נופלים מהם בכל עמדה", אמרו במועדון.

אבוקסיס דיבר על אחריות, משמעת טקטית ויציאה למתפרצות ומהמר על איתמר שבירו בחוד כדי לנצל את המהירות שלו. סנטיאהו סלליך, שלא היה מיועד לפתוח, יחליף את הכוכב הפורטוגלי הבעייתי. מערך שלושת הבלמים ימשיך וההרכב יהיה הגנתי מאוד. מרסלו מלי יפתח לראשונה בהרכב באירופה, כשגם דוד קלטינס יקבל הזדמנות. לואי טאהא, שחוגג יום הולדת, יענוד את סרט הקפטן.

ההרכב המשוער: אוהד לויטה; אור דדיה, לואי טאהא, מריאנו בריירו, מרוהאן קבהא, שון גולדברג; מרסלו מלי, דוד קלטינס, תומר יוספי, סינטיהאו סולליך; איתמר שבירו.