ב"ש הודיעה: ז'וסוואה הושעה עד יום שלישי

אם יתנצל בפני ביטון, הקשר ישוב לאימונים לאחר הפועל חיפה. הקבוצה תתחזק בינואר

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  27.11.20 - 16:20
צפוי לקבל חיזוק. אבוקסיס (GETTYIMAGES)
צפוי לקבל חיזוק. אבוקסיס (GETTYIMAGES)
תחילת כתבה

אחרי שנעדר מול באייר לברקוזן (4:1), קשר הפועל ב"ש ז׳וסוואה פשקיירה הושעה היום (שישי) מפעילות במועדון עד לאחר משחק הליגה מול הפועל חיפה ביום שני הקרוב. הפורטוגלי ישוב לאימונים ביום שלישי לאחר שיתנצל בפני עמית ביטון, יתר חבריו לקבוצה והצוות המקצועי. כמו כן, השחקן נקנס בקנס כספי משמעותי.

ובחזרה למשחק בליגה האירופית. לברקוזן של פטר בוס הייתה גדולה על ב"ש שהגיעה לסגור ולצאת למתפרצות, אבל נפלה בשמירה במצבים הנייחים וספגה שער מטעות של מריאנו בריירו שמתקשה בעמדת הבלם ולא בפעם הראשונה. ב"ש הוכיחה שוב שהסגל שלה לא מספיק כדי לשחק בשני מפעלים.

בשל האכזבה ממספר שחקנים והרצון לסיים בליגה במקום שיוביל שוב לאירופה, יוסי אבוקסיס יקבל תקציב לחיזוק בינואר. אחד השמות שעלו הוא של שגיב יחזקאל שמסיים חוזה בקיץ באשדוד ורשאי לנהל מו"מ כבר בינואר עם כל קבוצה שתחפוץ בשירותיו. החלפת שחקנים זרים באה בחשבון גם כן.

את ההגעה לשלב הבתים והכסף הגדול (כ-20 מיליון שקלים) שנכנסו לקופת המועדון, אף אחד לא ייקח ליוסי אבוקסיס אבל ההפסד אתמול היה המשחק השביעי ברציפות שהאדומים לא ניצחו בו בכל המסגרות.

ביום שני, ב"ש תפגוש את הפועל חיפה בטדי כשהיא קרובה יותר לקו האדום מאשר לצמרת. על פי הערכות, מיגל ויטור יהיה כשיר למשחק הליגה מול בית"ר ירושלים אבל לא ייצא עם הקבוצה למשחק החוץ בפראג מול סלביה, הקבוצה היחידה אותה ניצחה ב"ש בשלב הבתים של הליגה האירופית.