הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מאמן סלביה בטוח: "ב"ש שוב תשחק הגנתי"

טרפישובסקי לקראת המפגש: "המשחק שלה לא השתנה כל כך"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  02.12.20 - 17:03
(getty)
(getty)

להפועל באר שבע יש הזדמנות אחת אחרונה להציל את העונה הבין לאומית שלה כשהיא תתארח מחר (חמישי) אצל סלביה פראג במסגרת המחזור החמישי בליגה האירופית. הקבוצה הצ'כית היא היחידה אותה ב"ש ניצחה (1:3 במחזור הראשון), וניצחון נוסף ישאיר סיכוי להעפלה לשלב הבא, אך החבורה של יוסי אבוקסיס תהיה גם תלויה בתוצאות של המחזור האחרון בשבוע הבא.

מאמן סלביה, יינדריך טרפישובסקי, דיבר היום במסיבת העיתונאים לקראת ההתמודדות, והתייחס לסגנון של הקבוצה מבירת הנגב: "המשחק של היריבה לא השתנה כל כך, הם ישחקו הגנתי, ראינו את הווידאו. רוצים לעשות הכל כדי להצליח. שתי הקבוצות נמצאות באותו המצב כרגע ואני חושב שהיריבה תעשה התקפות מהירות והגנה קשוחה. לא רוצה לחשוב עכשיו אם תיקו מספיק או לא, צריך להסתכל קדימה ולנצח, לשחק כמו שיודעים לשחק".

על השיפור ביכולת של השחקנים שלו הוא אמר: "ראיתי שינוי גדול באופן המשחק ומאוד שמח שקיבלנו תרומה מהזרים. יש לנו סיכויים לעלייה. יש לנו הרבה שחקנים בשנות ה-20 ומאוד שמח שיכולים להתמודד עם התחרות. החדשים הולכים בעקבות של הוותיקים. המשחק עדיין לא מושלם ואפשר עם יותר התלהבות לשחק".

כשנשאל על האפשרות שכמות מסוימת של קהל תוכל להיכנס לאצטדיון, הוסיף המאמן: "זה יהיה חיובי, לא משנה אם יהיו רק כמה, חשוב שיעודדו אותנו. זאת תמיכה. הסגל? שלושה שחקנים לא יהיו מחר, כל האחרים התמודדו עם הבעיות שלהם ויכולים לשחק. רוצים להראות מחר שאנחנו מסוגלים לעשות את זה למרות הרצף הצפוף של המשחקים".