הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

נוח למכבי ת"א: לקרבאח יש רק 13-14 שחקנים

האזרים סובלים מפציעות ומקורונה. גם המאמן גורבנוב חיובי

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  02.12.20 - 17:37
(GETTY)
(GETTY)

קבוצה ישראלית שמבטיחה העפלה לשלב נוקאאוט מחזור אחד לסיום שלב בתים זה משהו שלא רואים כל יום ומחר (חמישי) מכבי תל אביב תוכל לעשות את זה כשתתארח אצל קרבאח. ניצחון צהוב בתוספת הפסד של סיבאספור לוויאריאל יסדר ליורגוס דוניס כרטיס ל-32 הגדולות ויהפוך את ההתמודדות בשבוע הבא מול הטורקים לחצי פרוטוקול (מכבי ת"א עדיין תוכל להיאבק על מקום ראשון שיסדר לה הגרלה נוחה יותר).

הצהובים נחתו הערב בשדה התעופה של איסטנבול למזג אויר גשום וטמפרטורה של 6 מעלות. מכבי תעשה את דרכה אל המלון, שם תשהה עד למשחק מחר באיצטדיון פתיח טרים של באשאקשיר.

בבלומפילד, מכבי ת"א השיגה 0:1 דחוק על קרבאח, אבל על פניו נראה שהיא אמורה לצלוח את המשוכה ללא יותר מדי בעיות. מלבד העובדה שקרבאח איבדה סיכוי להעפיל לשלב הבא, תחושת הפייבוריטיות של אלופת ישראל יכולה להיות גדולה יותר אחרי שעוזר מאמן האזרים, אלחין רחמנוב (המאמן גורבאן גורבנוב חיובי לקורונה), סיפר שלקבוצה יש רק 13-14 שחקנים כשירים.

"אין הרבה על מה לדבר, יש לנו שני משחקים שאנחנו צריכים לשחק בהם כמו שצריך", אמר רחמנוב וסיפר על מספר שחקנים פצועים וכמה חיוביים לקורונה. "נתפלל לכך ששחקנים אחרים יהיו כשירים", חתם.

מי שכן נאבקת מול מכבי ת"א על העפלה לשלב הבא היא סיבאספור, אבל בהתחשב בעובדה שמחכה לה מחר ויאריאל החזקה, אין לה הרבה סיבות להיות אופטימית. גם מאמן הטורקים, ריזה צ'לימבאי, חיובי לנגיף וכמוהו שלושה שחקנים נוספים. "הדבר החשוב ביותר הוא שמכבי ת"א תאבד נקודות", אמר העוזר בולנט אלבאיראק.